propolski.pl: Krychowiak po porażce ze Słowacją: "Noc była dla mnie bardzo trudna" [WIDEO]

Krychowiak po porażce ze Słowacją: „Noc była dla mnie bardzo trudna” [WIDEO]

Po przegranej Polski w pierwszym meczu na EURO 2020, w którym zmierzyła się ze Słowacją — w mediach nie brakuje wielu gwałtownych emocji. Grzegorz Krychowiak, który popełnił poważny błąd i dostał czerwoną kartkę, został poproszony o zejście z boiska.

Wówczas polska reprezentacja musiała radzić sobie, mając do dyspozycji jedynie dziesięciu zawodników. W konsekwencji osłabienia drużyny Polska przegrała mecz ze Słowacją 1:2. Piłkarz pełen poczucia winy zabrał głos podczas konferencji prasowej, tłumacząc się ze swojego postępowania.

— Ostatnia noc była dla mnie bardzo trudna, bo może on pokrzyżować realizację założonych przez nas celów — przekazał Grzegorz Krychowiak.

Zobacz również: Marina Łuczenko-Szczęsna nie traci nadziei po meczu Polska – Słowacja. „Jestem dumna z mojego kochanego męża”

— Wszyscy popełniają błędy, ale mój miał olbrzymie konsekwencje. Biorę go na klatę i pracuję dalej. A najlepszą odpowiedzią będzie kolejne spotkanie. Jest szansa, aby wyjść z tego bagna. Z Hiszpanią można zdobyć punkty, co też pokazała wczoraj Szwecja — dodał we wtorek na konferencji prasowej na Polsat Plus Arenie Gdańsk.

— Ja nie będę mógł zagrać, ale wierzę, że koledzy osiągną dobry wynik — dodał pomocnik reprezentacji Polski.

Zobacz również: Ronaldo szybko stracił cierpliwość podczas konferencji. To, co zrobił, zaskoczyło wszystkich [WIDEO]

Źródło: polsatnews.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these