propolski.pl: Kibic stracił cierpliwość podczas meczu Polaków. Zobacz, co zrobił z telewizorem [WIDEO]

Kibice polskiej reprezentacji zostali wystawieni na ciężką próbę. W ostatnich dniach nie zabrakło im emocji, szczególnie po przegranym meczu Polski ze Słowacją… Jeden z kibiców tak mocno przejął się porażką Biało-Czerwonych, że wyrzucił swój telewizor przez okno. O sprawie poinformował lokalny portal Brzeg24.pl

Kto uważnie śledził mecz Polska — Słowacja (1:2), ten doskonale wie, że polska drużyna pomimo starań popełniła wiele błędów, które uniemożliwiły jej zwycięstwo. Już początek meczu był chaotyczny i nerwowy, a po jego pierwszej połowie przegrywaliśmy po samobójczej bramce Wojciecha Szczęsnego.

Honor Polaków uratował Karol Linetty, który na początku drugiej połowy meczu doprowadził do remisu, strzelając gola. Jednak w 62. minucie sytuacja bardzo się skomplikowała — wszystko za sprawą czerwonej kartki, którą otrzymał Grzegorz Krychowiak. Wówczas polska reprezentacja musiała radzić sobie bez niego. Krychowiak został ostatecznie wyproszony z boiska, ograniczając szanse na zwycięstwo.

Po przegranym meczu emocje dały się we znaki mieszkańcom jednego osiedla w Brzegu (woj. opolskie). Kamera telefonu zarejestrowała, jak z jednego okna wypada telewizor, a następnie rozbija na chodniku.

— Zdenerwowany mężczyzny wyrzucił telewizor z 1. piętra, a ten roztrzaskał się na drobne kawałki — przekazał portal eska.pl.

Źródło: wMeritum.pl