Cristiano Ronaldo, portugalski piłkarz grający na pozycji skrzydłowego lub napastnika we włoskim klubie Juventus F.C. oraz w reprezentacji Portugalii, której jest kapitanem, nie był zadowolony podczas ostatniej konferencji prasowej. Jak się okazuje, piłkarza zirytowały butelki Coca-Coli stojące tuż obok niego.

Cristiano Ronaldo oraz trener Portugalii Fernando Santos udzielali odpowiedzi na pytania dziennikarzy jeszcze przed rozpoczęciem meczu Węgry — Portugalia, który rozegra się 15 czerwca o godz. 18. Będzie to pierwsze spotkanie w grupie F na EURO 2020.

Zobacz również: Marina Łuczenko-Szczęsna nie traci nadziei po meczu Polska – Słowacja. „Jestem dumna z mojego kochanego męża”

Na kolejnym o godz. 21 Francja zmierzy się z Niemcami. Rozgrywki będzie można oglądać na antenie TVP Sport, a także online na tvpsport.pl.

Christiano Ronaldo nie krył swojego wzburzenia, gdy zobaczył na stoliku butelki Coca-Coli. Zawodnik szybko odsunął je jak najdalej od siebie i powiedział z wyrzutem: „Cola. Pijcie wodę!”.

Zobacz również: SONDAŻ. Prawo i Sprawiedliwość niekwestionowanym liderem. Konfederacja wyprzedza Lewicę

Źródło: medianarodowe.com

(Visited 1 722 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Tusk: Szantaż weta zawiódł, kończy się polityka ustępstw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here