Janusz Korwin-Mikke i Artur Dziambor w mocnych słowach skrytykowali wypowiedź Jacka Sasina w kwestii wydobycia węgla w Polsce.

– To, że w ogóle mamy w Polsce jakieś wydobycie węgla, to zasługa Prawa i Sprawiedliwości – Wicepremier Jacek Sasin, Warszawa, 22 czerwca 2022, koloryzowane… Że im takie rzeczy przez usta przechodzą – napisał na Twitterze Artur Dziambor.

Wpis posła udostępnił dalej prezes ugrupowania KORWiN Janusz Korwin-Mikke. Prawicowy poseł dodał własny komentarz i wypomniał ogromne ego, jakie charakteryzuje polityków PiS.

– WCzc.Krzysztof Bosak postawił poważne zarzuty, a JE Jacek Sasin odpowiedział… PO-PSL, że oni też źle rządzili, a za ich czasów prezesi pili – napisał na Twitterze Janusz Korwin-Mikke.

– Na zwróconą przeze mnie uwagę jeden z członków „rządu” powiedział, że „Bosak nie dorósł, by mu odpowiadać. Oni nie dorośli, by rządzić! – dodał.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Korwin-Mikke nie przebierał w słowach: „Chłopaki najczęściej biją się na pięści. I to jest normalne. A Putin jest zbrodniarzem wojennym”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sondaż: PiS zaczyna słabnąć? Konfederacja balansuje na granicy progu

źródło: Twitter

(Visited 75 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  „To jest celowo, żeby ludzie byli głupi”. Korwin-Mikke nie ma wątpliwości [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj