propolski.pl: Korwin-Mikke

Korwin-Mikke zmiażdżył demokrację: „Większość to jest po prostu banda idiotów” [WIDEO]

Janusz Korwin-Mikke z pewnością należy do kontrowersyjnych polityków, którzy mówią to, co myślą. Lider Konfederacji na swoim kanale na YouTube mówił o tym, dlaczego w jego ocenie liberalizm ma się obecnie tak słabo.

— Większość to jest po prostu banda idiotów — skwitował prawicowy polityk.

Po chwili wyjaśnił jednak, że chodzi mu o: „Prawdziwy” liberalizm, czyli ten, który on reprezentuje, a nie lewicowe ideologie, które się obecnie pod niego podszywają”

Korwin-Mikke odpowiedział również na pytanie, dlaczego liberalizm umarł i nie może się odrodzić.

– Otóż dlatego, że mamy – przepraszam za brzydkie słowo – tfu, demokrację. Demokrację, czyli tyranię większości. Demokracja – tfu, przepraszam raz jeszcze – to jest tyrania. Większość może zrobić z człowiekiem wszystko. Otóż o ile Stalina można przekonać do wolnego rynku, Hitlera można przekonać do wolnego rynku, to nie ma siły, żebym przekonał większość, bo większość to jest po prostu banda idiotów – stwierdził lider Konfederacji.

– Ja mogę przekonać ludzi, że trzeba gwałcić Murzynki, mogę przekonać ludzi, że Hitler nie widział o holokauście, mogę przekonać o bardzo wielu rzeczach. Natomiast nie przekonam do wolnego rynku, ponieważ każdy oczekuje, że państwo mu coś da – dodał polityk.

– Proszę Państwa, dzisiaj ludzie chcą, aby rozdawnictwo było oficjalną ideologią państwową. Większość wprowadza więc ustrój niewoli. Takie dziwnej arystokracji – podkreślił poseł.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjski opozycjonista o końcu Putina. „Reżim popełnił dramatyczny błąd”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjski jasnowidz przewidział, jak umrze Władimir Putin? „Represje mogą się nasilić”

źródło: YouTube

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these