Donald Tusk opublikował na Twitterze zdjęcie ze swoją mamą. Wpis przewodniczącego PO związany był z przypadającym kilka dni temu Dniem Matki.

Donald Tusk w poprzednim roku wrócił do krajowej polityki i objął stanowisko przewodniczącego PO, zajmując miejsce Borysa Budki. Jednym z głównych celów polityka stało się odbicie władzy z rąk Prawa i Sprawiedliwości.

Lider Platformy dokłada wszelkich starań, by zyskać nowych zwolenników. W tym celu jeździ po Polsce i rozmawia z potencjalnymi wyborcami. Wykazuje się również sporą aktywnością w mediach społecznościowych.

Nie ulega wątpliwości, że niedawny wpis Tuska związany był z Dniem Matki. Opublikował on zdjęcie z dzieciństwa ze swoją mamą. Niektórzy z internautów zauważyli jednak pewien nietypowy szczegół.

– Moja Mama była dla mnie jak słońce. I pewnie wszystkie mamy są dla swoich dzieci jak słońca na niebie – napisał Donald Tusk na Twitterze.

Użytkownicy dostrzegli jednak, że zdjęcie Tuska pochodzi z internetu, a nie z jego zbiorów fotograficznych. Na obrazku widać, że polityk szukał go z pomocą wyszukiwarki internetowej.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjski jasnowidz przewidział, jak umrze Władimir Putin? „Represje mogą się nasilić”

Przeczytaj również:  Nowa przepowiednia Jackowskiego. Polska straci suwerenność?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rosyjski opozycjonista o końcu Putina. „Reżim popełnił dramatyczny błąd”

źródło: Twitter

(Visited 226 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj