propolski.pl: Czy z Putinem jest coraz gorzej?

Rosyjski jasnowidz przewidział, jak umrze Władimir Putin? „Represje mogą się nasilić”

Aleksander Kantonistow to rosyjski jasnowidz, który wyczuł datę odejścia Władimira Putina. Mężczyzna brał udział w programie „Battle of Psychics” i zdradził wiele szczegółów ze swojej wizji.

Cały świat obserwuje poczynania Władimira Putina, którego stan zdrowia pozostawia wiele do życzenia. W mediach nie brakuje licznych spekulacji na temat jego poważnej choroby. Nikt nie ma jednak dowodów na prawdziwość tych doniesień.

Internauci podejrzewają, że Putin może cierpieć na raka lub chorobę Parkinsona. Niedawno pojawiły się doniesienia o tym, że rosyjski prezydent przeszedł operację. Rosyjski jasnowidz ma jednak przeczucie, że Putin wcale nie umrze z powodu choroby.

Aleksander Kantonistow przewidział śmierć Putina i jest przekonany, że jego władza skończy się jeszcze przed końcem 2022 roku. Niedawno wspomniał również o tym, że życie Rosjan stanie się trudniejsze i doprowadzi do wzrostu niezadowolenia w kraju.

Mistyk dodał również, że już w połowie kwietnia rosyjskie wojska będą wyparte z kraju. Wizja ta nie znalazła pokrycia w rzeczywistości, ponieważ wojna nadal trwa i to już czwarty miesiąc.

Zdaniem jasnowidza Władimir Putin umrze jeszcze w tym roku, a być może ktoś mu w tym pomoże. Śmierć Putina zapowiedział na lato lub jesień 2022 roku.

– Od początku czerwca zaczyna się najbardziej krytyczny okres w życiu Putina – będą to próby otrucia i fizycznego ukarania dyktatora — stwierdził Aleksander Kantonistow.

Wieszcz dodał, że „Putin prawdopodobnie nasili manię prześladowań, a zaburzenia psychiczne wpłyną na jego decyzje w stosunku do kierowania Federacją Rosyjską”.

– Represje mogą się nasilić — jego ludzie będą wydawać mu się zdrajcami. Doprowadzi to do pochopnych czynów, które w przyszłości mogą mu zaszkodzić — podkreślił.

Wróżbita wyjaśnił, że Putin może umrzeć w swoim biurze na Kremlu. Aktualnie Władimir Putin jest jednym z najbardziej znienawidzonych ludzi na świecie. Z racji tego polityk bardzo obawia się o swoje życie i jest pilnie strzeżony.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Minister Niedzielski w sprawie małpiej ospy: „Mamy szczepionkę”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Niemcy opublikowali karykaturę Zełenskiego. Wybuchł skandal: „Budzi antysemickie stereotypy”

źródło: o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these