Janusz Korwin-Mikke nawiązał w mediach społecznościowych do materiału opublikowanego przez „Magazyn śledczego Anity Gargas”. Na nagraniu widzimy zażyłą relację Adama Michnika z Wojciechem Jaruzelskim w jednym z mieszkań.

Na materiałach możemy podziwiać zażyłość Michnika z Jaruzelskim, co wywołało mnóstwo komentarzy w sieci. Redaktor naczelny Gazety Wyborczej wspomina bowiem, że „kocha” Jaruzelskiego i nazywa go „polskim patriotą”.

Określa przy tym stan wojenny jako „najbardziej liberalny zamach stanu w dziejach świata”.

– Bez niego nic by nie było. Bez ciebie nic by nie było, Wojtku. Nic. Tylko ty i Wałęsa – to byli dwaj ludzie, którzy mogli zmienić bieg historii i wyście to zrobili – mówił Michnik.

Do opublikowanych nagrań odniósł się lider Konfederacji Janusz Korwin-Mikke, który nie przebierał w słowach.

– Może by wreszcie Adaś wyjawił jak do spółki ze śp.gen.Czesławem Kiszczakiem zrobili w konia p.Generała? I całą Polskę?. Ale, że śp.gen.Jaruzelski pozwolił Adasiowi przejść na „Ty”? Nigdy bym Go o to nie podejrzewał. Cóż: może wreszcie ludzie przestaną wierzyć tym od styropianu? – powiedział Korwin-Mikke.

Polityk Konfederacji na swoje przemyślenia poświęcił aż kilka wpisów. Przy okazji wetknął szpilkę Lechowi Kaczyńskiemu.

– Tam #Michnik chwali śp.Generała, który dał Mu władzę – a tu śp.Lech #Kaczyński omawia w lokalu SB w Magdalence jak zrobić III RP na wzór II RP, by Prawica nigdy nie doszła do władzy i by oszukać Polaków, że mają i Prawicę i liberałów – i co by nie było wejść do Unii Europejskiej! – wyjaśnił Korwin-Mikke.

Zobacz również: Trzaskowski zbierał podpisy pod projektem ws. likwidacji TVP Info. Takiego zwrotu akcji się nie spodziewał

Zobacz również: Czarne chmury nad Romanem Giertychem? Prokuratura grozi mu aresztem

Źródło: Twitter.com, DoRzeczy.pl

(Visited 348 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj