Janusz Korwin-Mikke, lider wolnościowego skrzydła Konfederacji, odpowiedział internautce, która prezentowała na Twitterze medialny strach przed covidem i propagowała wprowadzenie segregacji sanitarnej na wzór państw Zachodu.

— Kiedy wprowadzimy powszechne zastosowanie paszportów sanitarnych w kawiarniach, kinach, restauracjach, pociągach itp., jak to ma miejsce w krajach typu Francja, żeby niezaszczepieni przestali pasożytować na reszcie społeczeństwa? — napisała Jagoda Grondecka obserwowana przez blisko 30 tys. osób na portalu Twitter.com.

Zwolenniczce segregowania ludzi odpowiedział lider wolnościowego skrzydła Konfederacji i prezes partii KORWiN – Janusz Korwin-Mikke. Polityk zaproponował segregację i wprowadzenie paszportów – jednak cały system segregacji bazowałby na innych zasadach.

Zobacz również: Przerażający wzrost incydentów na granicy z Białorusią. Straż Graniczna przedstawia dane

— Może najpierw paszporty upoważniające do głosowania w wyborach dla tych, co płacą podatki – by biorący zasiłki nie pasożytowali na reszcie społeczeństwa? — zapytał wolnościowy poseł.

Zobacz również: Ogromna tragedia! Spadł wagonik kolejki linowej w Czechach. 16 osób pod opieką psychologa, jedna ofiara śmiertelna

Przeczytaj również:  Sprzeczka w „Dzień Dobry TVN”. Prowadzący nie wytrzymali

Konfederacja, której współzałożycielem jest Janusz Korwin-Mikke od pierwszych dni debaty na ten temat, sprzeciwia się pomysłom segregacji sanitarnej. Politycy prawicowej opozycji nie zgadzają się również na żaden przymus w sprawie szczepień – w tym na podział ludzi na lepszych i gorszych (poddanych systemowi i nie).

Źródło: nCzas.com

(Visited 1 588 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj