W niedzielę rano kierowcy jadący drogą nr 309 pod Lipnem w woj. wielkopolskim byli świadkami komicznej sytuacji. Zobaczyli bowiem robotników, którzy z zapałem koszą śnieg. Internauci również nie kryli rozbawienia.

Tegoroczna zima w porównaniu z minionymi latami zaczęła się wcześnie. W ostatnich dniach pojawiło się dużo śniegu i mroźne powietrze.

Do zaskakującego zdarzenia doszło na odcinku drogi nr 309 pod Lipnem. O zabawnych okolicznościach poinformował słuchacz radia Elka mówiąc, że widział robotników, którzy koszą śnieg.

– Rano jechałem drogą Lipno-Leszno, padał obficie śnieg, a ekipa kosiła rowy. Ktoś im to pewnie zlecił, poszły na to jakieś publiczne pieniądze. Rozumiem, że żyjemy w kraju absurdu, ale to już chyba przesada – opowiedział mężczyzna.

Zobacz również: Patryk Jaki grzmi w PE: „To jest rasizm, podejście kolonialne. Pogarda” [WIDEO]

O sprawie poinformował również leszczyński radny Przemysław Górzny. Samorządowiec opublikował wpis razem ze zdjęciami i dodał do nich opis: „Zima znowu zaskoczyła”.

– Takiego czegoś nie widziałem – napisał rozbawiony internauta.

– Nic dziwnego mieli w planie na dziś koszenie wiec plan wykonali – dodał inny użytkownik.

Przeczytaj również:  Nie żyje gwiazda "Big Brothera". Odeszła bardzo młodo

Sytuację skomentował także zastępca dyrektora Wielkopolskiego Zarządu Dróg Wojewódzkich Andrzej Staszewski, który był gościem na antenie radia Elka.

– Zlecenie poszło na początku października, miało zostać wykonane do początku listopada, ostatecznie wykonawca zameldował ich zakończenie w czwartek, 2 grudnia – oświadczył Staszewski.

– Ostatnie zlecenie WZDW dla firmy było wysłane 4 października 2021 roku i powinno zostać wykonane zgodnie z umową do 3 listopada 2021 roku. Wykonawca robót zgłosił natomiast, że zadysponowane prace zostały zakończone w czwartek, 2 grudnia br., czyli niezgodnie z wymogami postawionymi przez WZDW – napisano w oficjalnym komunikacie.

Zobacz również: WHO: Omikron nie powoduje ciężkich objawów

Zima znowu zaskoczyła❄️❄️🙂🙂

Opublikowany przez Przemysława Górznego Niedziela, 5 grudnia 2021

Źródło: Facebook.com/Przemysław Górzny

(Visited 163 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj