Kolejny dziennikarz żegna się ze stacją TVN. O fakcie tym poinformowały Wirtualne Media. Dariusz Prosiecki to dobrze kojarzony przez Polaków dziennikarz, który postanowił zakończyć swoją karierę dziennikarską dla pracy w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Nie jest również tajemnicą, czym będzie się tam zajmował. Dariusz Prosiecki od 2005 roku był reporterem głównego programu informacyjnego stacji, mówił o wydarzeniach i konfliktach zbrojnych w Iraku, Gruzji, Kosowie i Afganistanie — mogliśmy go więc zapamiętać jako eksperta od tematów wojskowości i służb specjalnych.

Jak donoszą Wirtualne Media, dziennikarz na dobre kończy przygodę z mediami. Teraz będzie pracował w instytucji powołanej do życia w 2007 roku, a jej misją jest zapewnienie bezpiecznego i płynnego ruchu lotniczego.

Były już dziennikarz zajmie nowe stanowisko w biurze strategii i współpracy międzynarodowej. Nie kryje przy tym, że lotnictwo to od wielu lat jego pasja.

— Potrzebowałem nowych wyzwań, kroku naprzód w karierze. Nowe miejsce pracy mocno też wiąże się z moimi zainteresowaniami: od lat jestem pasjonatem lotnictwa — przyznał Prosiecki.

Z „Faktów” po 19 latach odeszła niedawno Justyna Pochanke. Po 18 latach pracy w tej firmie zrezygnował także dziennikarz śledczy Robert Socha. W tym samym czasie decyzję o końcu swojej kariery podjęła prezenterka Aneta Zamęcka. Sama stacja zawiesiła niedawno innego reportera „Faktów” Krzysztofa Skórzyńskiego.

Zobacz również: Donald Tusk dał reprymendę młodym posłom PO? „W końcu ktoś przywrócił porządek”

Zobacz również: Włamał się do lokalu, by zrobić sobie kebab. Szybko trafił w ręce policji [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 753 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj