Pewien mężczyzna włamał się do lokalu w Kolnie, by zrobić sobie samodzielnie kebab. W ubiegły piątek koleńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o włamaniu do budynku, w którym znajdował się również lokal gastronomiczny. Funkcjonariusze ustalili, że włamywacz wszedł przez okno, niszcząc po drodze płyty gipsowe.

17-letni sprawca zamieszania oprócz tego, że dokonał włamania, ukradł ponadto elektronarzędzia, produkty spożywcze oraz pieniądze. Na koniec zrobił sobie kebab i zjadł go, co również zarejestrowała kamera.

Właściciele lokalu wyliczyli straty na ponad 6,5 tysiąca złotych. Sprawca został szybko złapany, ponieważ jego występek nagrała jedna z kamer monitoringu. Na taśmie widać, jak nastolatek starannie przygotowuje sobie kebab, a następnie go zjada.

Policjanci bez problemu rozpoznali podejrzanego, okazał się nim 17-letni mieszkaniec gminy Kolno, który już wcześniej łamał prawo. Został zatrzymany trzy dni po incydencie i osadzony w areszcie.

Teraz zostanie mu postawiony zarzut kradzieży z włamaniem, za co w efekcie może grozić mu nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również: Białoruski pogranicznik rzucał czymś w stronę Polaków. Wszystko uwieczniono na nagraniach [WIDEO]

Zobacz również: Posłanka KO wściekła się w Sejmie: „To nie jest śmieszne proszę pana! Zamilcz człowieku!” [WIDEO]

👮‍♂️👮‍♀️zatrzymali 1️⃣7️⃣latka podejrzanego o włamanie do budynku, w którym znajdował się lokal gastronomiczny. Mężczyzna oprócz tego, że ukradł elektronarzędzia🛠, pieniądze 💰oraz produkty spożywcze🥞🥤🍗, przygotował 🍴🧂sobie kebab 🌮 i zjadł 🍽 go w „oku” kamery 🎥 👉🏻https://tiny.pl/9r9bb

Opublikowany przez Policja Kolno Piątek, 1 października 2021

źródło: Policja Kolno

(Visited 177 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj