Dawny dziennikarz Telewizji Polskiej Michał Cholewiński zaliczył wpadkę na żywo, która stała się szybko hitem sieci. Aktualny dziennikarz Polsatu nie był świadomy tego, że słyszą go widzowie i pozwolił sobie na zbyt wiele.

Jego zachowanie skomentowała Joanna Racewicz, która współprowadziła z nim program. Co takiego powiedział znany dziennikarz?

Michał Cholewiński jest dziennikarzem kojarzonym najlepiej z Telewizji Polskiej. Swoją karierę rozpoczął od pracy w TVP3 Łódź, następnie pracował w TVN24.

W 2014 roku podjął się współpracy z TVP Info, gdzie prowadził programy informacyjne i serwisy. W 2017 roku współprowadził również program TVP1 Dzień dobry, Polsko z Anną Matusiak.

Z anteny TVP Cholewiński zniknął w październiku 2020 roku. W maju 2021 dowiedzieliśmy się o odejściu dziennikarza z TVP, natomiast 9 czerwca miał swój debiut na antenie Polsat News.

Michał Cholewiński zaliczył niedawno wpadkę, jaka miała miejsce w telewizji Polsat na żywo.

— Tymczasem ponad połowa mieszkańców planety nie otrzymała jeszcze ani jednej dawki. K****, to w kategoriach planety — stwierdził Michał Cholewiński.

Joanna Racewicz rozbawiona tymi słowami przekazała, że jest to program na żywo.

— Jesteśmy już na antenie — powiedziała z uśmiechem Racewicz.

Zobacz również: Białoruska propaganda zachwycona Klaudią Jachirą: „Potępia reżim Dudy”

Zobacz również: Kolejny dziennikarz odchodzi z TVN. Tym razem po 17 latach pracy

źródło: Twitter.com, kurierprasowy.pl

(Visited 2 719 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj