Straż Graniczna podzieliła się w mediach społecznościowych kolejnym nagraniem, na którym zarejestrowano próbę pokonania polskiej granicy. Imigranci rzucali kijami i kamieniami próbując sforsować graniczne zabezpieczenia.

Do zdarzenia uwiecznionego na filmiku doszło na wysokości miejscowości Usnarz Górny. Pokaźna grupka pojawiła się tam w towarzystwie białoruskich służb.

W środę na Twitterze ukazało się kolejne wideo przedstawiające próbę zniszczenia zabezpieczeń na granicy polsko-białoruskiej. Jak relacjonuje Straż Graniczna migranci rzucali w polskie służby kamieniami i zachowywali się agresywnie.

Materiał ukazuje, jak przybysze za pomocą kijów i konarów próbują przedostać się przez przeszkody. Część ogrodzenia uległa zniszczeniu pod ciężarem drzew. Tymczasem funkcjonariusze białoruskich służb biernie przyglądali się tym działaniom.

To nie pierwszy raz, kiedy migranci próbują przedostać się na teren naszego kraju. Jak informuje Straż Graniczna jedynie wczoraj zarejestrowano 424 próby nielegalnego przekroczenia granicy polsko-białoruskiej. W konsekwencji zatrzymano sześciu nielegalnych migrantów — w tym 5 obywateli Iraku oraz obywatela Syrii.

Zobacz również: Gwiazdowski o postępującym socjalizmie: „Państwo walczy z inflacją i rosnącymi cenami wywołanymi przez państwo”

Zobacz również: Facebook planuje zmienić nazwę. Rewolucja ma nadejść już w przyszłym tygodniu

źródło: Twitter.com

(Visited 380 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN? Zapadła decyzja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj