Zagraniczny serwis The Verge przekazał informację, że Mark Zuckerberg ma wkrótce ogłosić zmianę nazwy dla swojej firmy. Rebranding Facebooka wiąże się z nowym planem koncernu zakładającym budowę tzw. metaverse.

Działania Facebooka są ostatnio dla wielu osób zagadką i wskazują na to, że firma szykuje się do większych zmian. Pojawiają się nawet sugestie, że planowana jest budowa nowej platformy do komunikacji w sieci.

Metaverse będzie zestawem wirtualnych przestrzeni, które będą oferowały nowe sposoby interakcji w sieci. Pomysł ten będzie wykraczał poza świat tradycyjnych mediów społecznościowych. Stworzenie nowej platformy będzie więc związane ze zmianą nazwy firmy Facebook.

Kiedy usłyszymy o nowych zmianach? Jak się okazuje, Mark Zuckerberg ogłosi nową inicjatywę najpóźniej 28 października. Stanie się to najpewniej w czasie konferencji The Connect.

Nowa chwytliwa nazwa będzie symbolizować nie tylko portal społecznościowy, ale również firmę, która odpowiedzialna jest za mnóstwo innych aplikacji, sprzętów oraz usług. Co najważniejsze, nazwa będzie dotyczyć samej firmy, a nie aplikacji Facebooka.

Zobacz również: Prof. Horban straszy piątą falą koronawirusa: „Wirus pozostanie z nami”

Zobacz również: Tusk wezwał do debaty prezesa PiS. Fogiel: Język rodem z gimnazjum!

Źródło: komputerswiat.pl, YouTube.com

(Visited 139 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Bezczelne groźby Łukaszenki. Zachęca imigrantów do atakowania granicy Polski [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here