Kandydatka KO na prezydenta Małgorzata Kidawa-Błońska ponownie zaskoczyła internautów. Wicemarszałek Sejmu najwyraźniej nie czuje gorzkiego smaku porażki. Wręcz przeciwnie, nie przejmuje się makabrycznie niskimi wynikami w sondażach, uważając, że uzyskuje dobry wynik.

— 2,4 proc. w sondażach, w których 26 proc. Polaków deklaruje, że pójdzie na wybory, to ja uważam, że to jest bardzo dobry wynik — stwierdziła Małgorzata Kidawa-Błońska. Polityk, podczas rozmowy w Radiu Piekary wyjaśniła, „co poszło nie tak, skoro poparcie jej kandydatury oscyluje między 2 a 4 proc.

Dziennikarz zapewne nie spodziewał się tak optymistycznej błyskotliwej odpowiedzi kandydatki KO.

— 2, 4 proc. w sondażach, w których 26 proc. Polaków deklaruje, że pójdzie na wybory, to ja uważam, że to jest bardzo dobry wynik — powiedziała Kidawa-Błońska.

— Tak naprawdę, jeśli popatrzymy, ile osób nie chce iść na wybory, to nawet nie są to przedstawiciele PiS – oni mają większe poparcie niż ci, którzy chcą pójść do urn, więc ja uważam, że 2-4 proc. to jest świetny wynik. Bez kampanii i bez moich wyborców, którzy nie chcą iść na wybory — dodała kandydatka KO na opublikowanym wideo.

 

źródło: 4mens.pl

(Visited 85 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj