Klaudia Jachira straciła cierpliwość i pokazała nienawistne komentarze, jakimi zasypują ją w ostatnim czasie internauci.

Posłanka Koalicji Obywatelskiej to jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci w polskim Sejmie. Podczas swoich wystąpień zwykle nie szczędzi wielu zaskakujących wypowiedzi, które są wymierzone pod adresem Prawa i Sprawiedliwości.

Klaudia Jachira regularnie komentuje działania polityków i publikuje barwne internetowe wpisy, w których krytykuje aktualną rzeczywistość. Parlamentarzystka nie ukrywa, że chętnie wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a także, że przyjęła trzy dawki szczepionki przeciw COVID-19. Pisaliśmy o tym szerzej tutaj.

Klaudia Jachira podzieliła się z internautami hejtem, z jakim musi mierzyć się, korzystając z mediów społecznościowych. W większości zaprezentowane wpisy internautów pełne są przekleństw i ubliżania.

– Powiedzcie mi, czy wzmożony hejt na mojej stronie to efekt tego, że PiS ma pod górkę i to krzyk rozpaczy trolli? – zapytała zbulwersowana Klaudia Jachira.

– Czy może to efekt zwykłej ludzkiej nienawiści i zazdrości, nasilający się zawsze w niedzielę i w okolicy finału WOŚP, bo niektórzy nie potrafią znieść tego, że ktoś może chcieć zrobić bezinteresownie coś dobrego dla innych? Poniżej próbka tych komentarzy… – dodała posłanka na Facebooku.

Przeczytaj również:  Encyklopedia Antykultury, czyli książka, którą każdy człowiek powinien mieć na półce. Dlaczego?

Zobacz również: Najnowszy sondaż: PiS na czele, ale bez większości w Sejmie

Zobacz również: Sławomir Mentzen zmiażdżył rząd PiS: „Jego największym sukcesem jest…”

Powiedzcie mi, czy wzmożony hejt na mojej stronie to efekt tego, że PiS ma pod górkę i to krzyk rozpaczy trolli? Czy…

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Niedziela, 30 stycznia 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 731 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj