Sławomir Mentzen często publikuje w mediach społecznościowych swoje przemyślenia dotyczące aktualnej sytuacji w Polsce.

Przedstawiciel Konfederacji zamieścił na Facebooku post, w którym wymienił największe osiągnięcie rządu. Stwierdził, że jest to „spartolenie wszystkiego” i „wkurzenie dosłownie wszystkich”.

– Najdonośniejszym osiągnięciem tego nieszczęsnego rządu jest wkurzenie dosłownie wszystkich Polaków i spartolenie wszystkiego, co można było spartolić. Weźmy sprawę obostrzeń. Mniej więcej połowa Polaków chce być traktowana jak bydło, a druga połowa woli żyć jak ludzie – nie przebierał w słowach Mentzen, który przytaczał kolejne przykłady nierozważnego postępowania partii rządzącej.

– Wydawałoby się, że wystarczy iść w jednym z tych dwóch kierunków, żeby mieć poparcie dla swoich działań u sporej części społeczeństwa. To, co robi PiS? Jednocześnie wprowadza jedynie symboliczne (poza zamknięciem szkół) ograniczenia i głośno zapowiada wprowadzenie rozwiązań na wzór Australii, Francji czy Austrii. W rezultacie wściekli są na nich wszyscy. Jedno za to, że ich minister nie zamknął w domach, drudzy za to, że zapowiada, że ich zamknie. Jaki jest w tym sens? Po co to? – zastanawiał się specjalista od prawa podatkowego.

Najdonośniejszym osiągnięciem tego nieszczęsnego rządu jest wkurzenie dosłownie wszystkich Polaków i spartolenie…

Opublikowany przez Sławomira Mentzena Środa, 26 stycznia 2022

Zobacz również: Youtuber wrzucił 50 tysięcy zł do puszki WOŚP. Nagrała się reakcja wolontariuszy [WIDEO]

Przeczytaj również:  Nie żyje młody piłkarz. Zmarł nagle

Zobacz również: Tomasz Kammel zaliczył wpadkę: „Najszczerzej przepraszam wszystkie moje panie od matematyki”

źródło: Facebook.com

(Visited 701 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj