Posłanka KO Klaudia Jachira podzieliła się na Facebooku informacją, że przyjęła trzecią, przypominającą dawkę szczepienia przeciwko COVID-19. Parlamentarzystka wyznała przy tym, że nie wszystko poszło tak, jak sobie wyobrażała.

Lekarze coraz częściej apelują o rozwagę i proszą Polaków, by ci chętnie się szczepili. Każdy, kto przyjął już dwie dawki preparatu, powinien teraz zainteresować się trzecią dawką.

Do szczepień zachęcają także politycy, którzy chwalą się zdjęciami ukazującymi moment szczepienia w mediach społecznościowych. Wspominaliśmy niedawno o tym, jak swoją dawkę przyjął były prezydent Lech Wałęsa, który ogłosił, że czuje się po tym fakcie okropnie.

– Nie mogę uwierzyć – napisał były prezydent, który nie krył zdziwienia, że jego samopoczucie uległo pogorszeniu.

Podobny wpis opublikowała na Facebooku Klaudia Jachira, która przyznała, że odczuwała ból w czasie samego ukłucia, a podczas zabiegu krzyczała.

– Gdy rząd kapituluje przed piątą falą i udaje, że nic złego się nie dzieje, nie ma lepszej obrony przed wirusem, niż dawka przypominająca. Jak zwykle krzyczałam, bo każde ukłucie boli mnie okrutnie, ale warto! By chronić siebie i innych – przyznała Klaudia Jachira. Posłanka nawiązała również do krążącej po sieci teorii spiskowej, zgodnie z którą w szczepionkach znajdują się czipy.

Przeczytaj również:  Robert Winnicki do PiS: Stworzyliście legislacyjną biegunkę. Oto problemy, jakie wywoła przesunięcie wyborów

– Mam już trzy czipy i dobrze mi z tym – napisała.

Zobacz również: Ks. Piotr Wachowski odwiedził pokoje studentów w ramach kolędy. Duchowny dokonał nietypowego odkrycia [WIDEO]

Zobacz również: Paweł Okrasa, burmistrz Wielunia, wydał oświadczenie w sprawie organizacji gali MMA-VIP. Ostry atak na Stanowskiego [WIDEO]

Gdy rząd kapituluje przed piątą falą i udaje, że nic złego się nie dzieje, nie ma lepszej obrony przed wirusem, niż…

Opublikowany przez Klaudię Jachirę Sobota, 22 stycznia 2022

źródło: Facebook.com

(Visited 2 706 times, 1 visits today)

3 KOMENTARZE

  1. Już paru takich mądrych było, co się zaszczepili, chwalili się kolejnymi dawkami, szydzili z tych, co mają obawy przed tym preparatem genetycznym. I co? wąchają kwiatki od spodu. W tej chwili nazwisk nie podam, bo mi się przypomniał tylko dr Wiktor Rodziewicz, ale było ich więcej. Nie żartujcie sobie, różnie potem bywa.

  2. 35tys oficjalnie tylko w Europie już nie opowiada jak fajnie jest po szczepieniu, w tym dwóch moich kolegów z pracy (tyle że oni mieli zawały mniej jak dwa tygodnie po drugiej a w dodatku to zwykła koincydencja- zawał w wieku 40 lat to normalka).
    Gdyby okazało się prawdą co piszą niektórzy naukowcy ewolucja nagle przyspieszy kiedy takie Jachiry zaczną odczuwać co takiego zrobili

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj