propolski.pl: Kim jest teściowa Donalda Tuska? To ona ostatnio doradzała szefowi PO

Kim jest teściowa Donalda Tuska? To ona ostatnio doradzała szefowi PO

W ostatnich dniach media obiegło zabawne nagranie z teściową Donalda Tuska. Były premier na jednym wideo odczytał wiadomość od kobiety, która dała mu dobrą radę w kwestii nieposłusznych posłów ugrupowania. #TeściowaTuska to aktualnie jeden z najpopularniejszych hasztagów na Twitterze. Kim jest właściwie teściowa Tuska, z którą polityk się tak liczy?

— Donku, wiem, że masz kłopot ze swoimi ludźmi. Jestem po Twojej stronie. Nie powinni się tak zachować, ale nie pozbywaj się ich. I tak sporo ludzi PO odeszło za Twoich poprzedników. Teraz w PO każdy jest na wagę złota. Czasem człowiek w jakiejś chwili popełnia błąd, ale potem żałuję. To są pozytywne chłopaki, więcej takich głupot nie zrobią. Pozdrawiam Cię serdecznie, Twoja stara doradczyni — taką wiadomość odczytał Donald Tusk po zakończonej imprezie urodzinowej u dziennikarza Roberta Mazurka.

Wzięło w niej udział wielu polityków różnych ugrupowań, oprócz Konfederacji. Najliczniejsi byli jednak politycy PO, którzy dobrze się bawili, zamiast pracować w Sejmie. To właśnie ich postanowił upomnieć były szef RE.

Teściowa byłego premiera często doradza Tuskowi. Zapewnił o tym sam lider PO. Czy to kolejna próba ocieplenia wizerunku polityka, którego większość Polaków nie wspomina najlepiej? Po powrocie Tuska do krajowej polityki sondaże największej partii opozycyjnej podskoczyły w górę. Wielu ekspertów jest zdania, że taki stan rzeczy to jedynie „efekt Tuska”, który powoli dobiega ku końcowi.

„Starsza doradczyni” jest mamą Małgorzaty Tusk i nazywa się Stefania Sochacka z domu Bałchanowska. Kobieta jest emerytowaną przedszkolanką i mieszka w woj. świętokrzyskim.

O podobnych doniesieniach, że pani Stefania pomagała Tuskowi, było już głośno w 2013 roku.

Zobacz również: Burmistrz Nowego Jorku wcina frytki i hamburgera, namawiając do przyjęcia szczypawki: „Mmm… mam wspaniałe uczucie” [WIDEO]

Zobacz również: Sympatyczna pani z KOD-u pod siedzibą TK: „Czy pan jest tępy proszę pana?” [WIDEO]

Źródło: NCzas.com, se.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these