Kidawa-Błońska

Kidawa-Błońska wypowiedziała jedno zdanie i zaliczyła aż dwa przejęzyczenia. „Zapomniała dodać, że zlikwidowali ponad 1000 szkół”

Małgorzata Kidawa-Błońska podczas swojej konferencji prasowej zwracała uwagę na okres rządów poprzednich ekip. Internauci skupili się jednak na formie wypowiedzi kandydatki Platformy Obywatelskiej.

Kidawa-Błońska przejęzyczyła się dwukrotnie. Niefortunną wpadkę frontmenki Koalicji Obywatelskiej wyłapali użytkownicy Twittera.

— I te szesnaście lat to były bardzo dobre lata. Polska wspaniale się rozwijała i wystarczy rozedrzeć się wokoło, zobaczyć ile powstało inwestycji różnych. Insrastruktury, kulturalnych, sportowych, szkoły, szpitale… — wymieniała kandydatka na prezydenta.

Przeczytaj również: „Dno.” Joanna Mucha wyłożyła się na pytaniu internauty. Okazało się, że nie zna nazwiska swojej partyjnej koleżanki

Acha. Zapomniała dodać, że za czasów PO – PSL zlikwidowano ponad 1000 szkół — napisał w kontrze użytkownik serwisu o nicku PikuśPOL.

— Wy też czujecie tę wolę zwycięstwa bijącą od kandydatki? — spytał ironicznie inny internauta.

Nie powiedziała „infrastruktury”. Tam też się rąbnęła — spostrzegł ktoś inny.

Przeczytaj również: „Panie premierze, pan się nie boi prezesa Jarosława Kaczyńskiego?” Gowin odpowiedział

źródło: TVP Info

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these