propolski.pl: Nitras odpowiedział Kaczyńskiemu

Kaczyński „wysyłał” Nitrasa do lekarza. Mocna odpowiedź posła PO na Twitterze

Wczoraj w Sejmie miała miejsce burzliwa wymiana zdań między prezesem PiS a Sławomirem Nitrasem. Zdenerwowany poseł PO zostawił mocną odpowiedź na Twitterze.

W czasie swojego wystąpienia Jarosław Kaczyński nie przebierał w słowach. Wspominał między innymi o problemach w związku z egzekwowaniem obostrzeń.

– W Polsce i wiadomo, że i to doświadczenie tych ostatnich miesięcy, grubo przeszło roku, że możliwość egzekwowania różnego rodzaju zobowiązań, przypominam maseczki na ulicach, nawet też w pomieszczeniach, jest łagodnie mówiąc, z różnych względów, ograniczona – powiedział prezes PiS, który zwrócił się bezpośrednio do posła Gawkowskiego z Lewicy.

– Jakby pan zamiast być po lewej stronie, był po właściwej i chciał budować nowe, mocne państwo, to mógłby pan to mówić, a tak to wybaczy pan, ale to jest po prostu bardzo nieodpowiedzialna propaganda – dodał Kaczyński.

Z ław sejmowych, było słychać dobiegające krzyki: „do lekarza”. Ich autorem był prawdopodobnie poseł PO Sławomir Nitras, któremu Kaczyński szybko odpowiedział: – Jeżeli chodzi o posła Nitrasa, to rzeczywiście, do lekarza – skwitował wicepremier.

Sławomir Nitras nie dawał za wygraną i opublikował wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych.

– Pan Kaczyński nie radzi sobie na stanowisku, które piastuje. A ponadto jest po prostu chamem – czytamy wpis Nitrasa.

Zobacz również: Polska i Wielka Brytania chcą sojuszu z Ukrainą. Mocny komentarz Sławomira Mentzena

Zobacz również: Lex konfident odrzucona przez Komisję Zdrowia. Burzliwa dyskusja w Sejmie

źródło: Twitter.com, propolski.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these