Portalowi Wprost udało się dotrzeć do informacji związanych z Jarosławem Kaczyńskim. Prezes PiS zdecydowanie wypowiedział się w temacie szczepień.

Jarosław Kaczyński jest zadeklarowanym zwolennikiem szczepień. Polityk miał oznajmić członkom rządu, że wyrzuci każdego posła Zjednoczonej Prawicy, który nie będzie chciał się zaszczepić przeciwko koronawirusowi.

Niedawno koalicję Zjednoczonej Prawicy opuścił poseł Janusz Kowalski. Podobno nie chodziło wyłącznie o jego wypowiedź na temat unijnego budżetu, ale również jego niechęć wobec szczepień.

Zobacz także: Wykryto „nowy wariant” koronawirusa. „6 tysięcy przypadków. Rozprzestrzenia się szybciej niż ten znany do tej pory”

— Jarosław Kaczyński wściekł się na Kowalskiego, kiedy usłyszał, że zadeklarował, że się nie zaszczepi. Zaraz po jego wypowiedzi chciał go wyrzucić z rządu, ale w ubiegły wtorek do prezesa przyszedł Ziobro i zaczął tłumaczyć Kowalskiego, że nie chce się szczepić, bo jest ozdrowieńcem i już przechorował koronawirusa. Kaczyński powiedział, że wiceminister i tak ma się zaszczepić i kazał mu zniknąć z mediów — powiedziała Wprost osoba związana ze środowiskiem Prawa i Sprawiedliwości.

Zobacz także: Prezes Pfizera nie przyjął własnej szczepionki. Absurdalne tłumaczenie

— Jarosław Kaczyński powiedział, że wyrzuci z rządu każdego, kto powie, że się nie zaszczepi — dodał informator Wprost.

Źródło: Wprost

(Visited 2 315 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj