Już jutro wieczorem w Warszawie pod siedzibą Prawa i Sprawiedliwości będzie miała miejsce manifestacja przeciwko kolejnym obostrzeniom. Główne hasło, jakie będzie przyświecało protestom to: — Otworzyć gospodarkę, zamknąć rząd PiS!

Już od soboty czekają na nas nowe obostrzenia, które mogą poprzedzić narodową kwarantannę, a co za tym idzie pełen lockdown. Od weekendu nieczynne będą kina, teatry i galerie, jak również instytucje kultury i obiekty hotelarskie. W galeriach odwiedzimy jedynie sklepy spożywcze, apteki i punkty usługowe.

— Mamy dość. Pokażmy skompromitowanej władzy, co sądzimy o ich skandalicznych, antypolskich działaniach! — napisali manifestanci na Facebooku.

Mają w planach spotkać się o godz. 19.00 na Nowogrodzkiej pod siedzibą PiS.

— Czas apeli i wezwań już się skończył. Oni nie chcą słuchać. Lekceważą wszystkich dookoła i od miesięcy dewastują nasze życie społeczno-gospodarcze. Mamy do czynienia z całą spiralą absurdalnych, bezsensownych i szkodliwych decyzji – od pierwszego lockdownu, braku przygotowania ochrony zdrowia, marnotrawstwa milionów złotych na aferalne przetargi z respiratorami-widmo i maseczkami, aż po drugi lockdown i ostateczne dobijanie polskiej gospodarki. Cierpią wszyscy – polscy przedsiębiorcy, którym grozi bankructwo, pracownicy, którym grożą zwolnienia lub obniżki pensji, zwykli obywatele, którzy wierzyli słowom rządzących, że wszystko jest pod kontrolą — czytamy w ogłoszeniu.

Przeczytaj również:  "Nie będę wiecznie czekać". Kukiz postawił PiS warunek

Zobacz również: Awaria przed domem Kaczyńskiego. Interweniowały służby, podstawiono beczkowozy

— Władza zachowuje się jak grupa szaleńców, która punktowo niszczy naszą gospodarkę. Do tego czują się bezkarni, na każdym kroku pokazując swoją butę i arogancję. A teraz jeszcze grożą nam w najbliższych dniach całkowitym lockdownem i „narodową kwarantanną”. Muszą zobaczyć nasz stanowczy sprzeciw, w innym wypadku doprowadzą całą Polskę do katastrofy — napisano.

Rząd PiS postanowił zniszczyć życie milionom Polaków. Czy za zniszczeniem miejsc pracy, za zniszczeniem kultury,…

Opublikowany przez Sławomira Mentzena Czwartek, 5 listopada 2020

źródło: nczas.com

(Visited 648 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj