Jurek Owsiak podczas 29. Finału WOŚP pożalił się na współpracę z Telewizją Polską, a raczej jej brak. Skomentował materiał TVP.

Spotkanie rozpoczęło się od wypowiedzi Michała Adamczyka, który przedstawił niedzielne wydanie „Wiadomości”.

— Ponad 1,15 mln szczepień w Polsce. W przeliczeniu na liczbę mieszkańców to więcej niż w każdym innym dużym kraju Unii Europejskiej — powiedział Michał Adamczyk.

Zobacz również: Suchanow wciąż w areszcie. Marta Lempart dała policji 2 minuty na uwolnienie koleżanki [FOTO]

Materiał na temat WOŚP, który ukazał się w TVP1, trwał zaledwie 17 sekund i nazwano go „festiwalem absurdów i hipokryzji”.

Jurek Owsiak nie mógł milczeć w obliczu tej sytuacji i skomentował, w jaki sposób WOŚP jest przedstawiana w TVP.

— 29 lat temu to powstało w Telewizji Polskiej, telewizji publicznej, która zrezygnowała z nas 5 lat temu. Szkoda. Myślę, że kiedyś tam wrócimy, będziemy razem to robili. Telewizja publiczna pozwala sobie dziś na bzdurne gadanie o finale. Wasza sprawa. Możecie sobie to interpretować, jak chcecie — powiedział Owsiak i nie ukrywał swojej niechęci do Telewizji Polskiej.

Zobacz również: Wolontariuszka WOŚP przepędzona spod kościoła: „Diabelska organizacja! Won stąd!” [WIDEO]

— Powiem wam jedną rzecz. Żebyście się nie wiem, jak napinali, to nigdy nie uda wam się stworzyć tak pięknego studia. Nie jesteście moją telewizją i telewizją milionów Polaków. Nie macie nic wspólnego ze słowem „publiczna. Na koniec, żeby wam było jeszcze bardziej kwaśno. Kiedy rozmawiam tutaj podczas konferencji prasowej, przed chwilą mówiłem 70 311 690 zł. Nie. 70 755 097 zł. Na tym to polega — dokończył Jurek Owsiak.

Jeżeli coś dzisiaj zwyciężyło, to niekoniecznie kwota. Na pewno zwyciężyła przeogromna Polska, ta z najpiękniejszych…

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Niedziela, 31 stycznia 2021

Źródło: o2.pl

(Visited 4 241 times, 1 visits today)

2 KOMENTARZE

  1. Ponad miliard złotych zarobił Owsiak z rodziną wraz z dyrektorami szpitali w Polsce od dzieci i ich rodzin na WOŚP. Sprzęt kupowany jest faktem tylko kto to rozlicza, daj mi 10 zł ja wpłacę na szpital 5 zł i będę jutro wybawieniem szpitali tak to działa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj