propolski.pl: Ksiądz przepędził wolontariuszkę WOŚP

Wolontariuszka WOŚP przepędzona spod kościoła: „Diabelska organizacja! Won stąd!” [WIDEO]

Do zaskakującej sytuacji doszło przed kościołem św. Szczepana w Krakowie. Jedna z wolontariuszek WOŚP zbierała datki z okazji 29. finału orkiestry. Nie miała jednak szczęścia i została przepędzona przez księdza, który nie szczędził jej wulgarnych słów. Wideo zszokowało przypadkowych świadków i internautów.

— Wara stąd!, Won stąd! — słyszymy na krótkim nagraniu opublikowanym przez świadka. Filmik szybko obiegł sieć i zebrał wiele komentarzy ze strony zaintrygowanych użytkowników. Kuria krakowska nie odniosła się jeszcze do tej sprawy, ponieważ nikogo nie zastano w biurze prasowym o tej porze.

— To jest diabelska organizacja. Won stąd — krzyczał do wolontariuszki WOŚP starszy ksiądz. Mężczyzna tupał nogą i był naprawdę wściekły.

Zobacz również: „Gdzie maseczka? W DUPIE!” Cejrowski zrugał natrętnego klienta w sklepie

Gdy duchowny oddalał się z miejsca, ktoś ze świadków wezwał go, by ostudził swoje emocje. Wtedy ksiądz jeszcze bardziej zdenerwował się i zaczął atakować TVN:

— TVN? Diabolistyczne, sam antychryst siedzi w tym. Won stąd — powtórzył nieprzejednanie.

Na stronie parafii odnaleziono informację, że WOŚP jest wspierany przez Strajk Kobiet.

Zobacz również: Aktywistka Babcia Kasia na Strajku Kobiet: „Zdarto ze mnie majtki”

— UWAGA !!! WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY ZBIERA W TYM ROKU PIENIĄDZE NA LARYNGOLOGIĘ DZIECIĘCĄ. POMAGA W TYM TZW. STRAJK KOBIET, KTÓRY ŻĄDA ABORCJI, CZYLI ZABIJANIA DZIECKA POCZĘTEGO, BEZ OGRANICZEŃ — czytamy.

Źródło: wp.pl, wiadomosci.gazeta.pl

About the Author

3 thoughts on “Wolontariuszka WOŚP przepędzona spod kościoła: „Diabelska organizacja! Won stąd!” [WIDEO]

  1. Nie dziwię się księdzu. Organizator WOŚP pokazał co w nim siedzi.. Wspierając aborcję czy eutanazję zasłużył sobie na takie reakcje wobec niego, żal mi jednak tej wolontariuszki, myślała, że czyni dobrze, niestety jest odwrotnie.. Tak mydlić ludziom oczy przez tyle lat… WSTYD!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these