propolski.pl: Owsiak opowiedział o historii z kwiaciarnią

Jurek Owsiak chciał zamówić wiązankę. Takiej reakcji kwiaciarni się nie spodziewał


Jerzy Owsiak za pośrednictwem mediów społecznościowych podzielił się z czytelnikami pewną sytuacją, która niespodziewanie go spotkała. Szef WOŚP przekazał, że usiłował zamówić wiązankę w związku z pogrzebem jego przyjaciela.

Owsiak dokonywał zamówienia w imieniu WOŚP, jednak do transakcji ostatecznie nie doszło. Jerzy Owsiak opisał całą sytuację na swoim koncie na Facebooku.

Lider Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zadzwonił do jednej z kwiaciarni, by złożyć zamówienie. W trakcie rozmowy połączenie niespodziewanie się urwało. Wówczas Owsiak zadzwonił jeszcze raz, tym razem z powodzeniem.

Mężczyzna zakomunikował jednak Jerzemu Owsiakowi, że nie zdecyduje się przyjąć zamówienia.

– Zmarł nasz przyjaciel. Pogrzeb jutro, w Legionowie. Dzwonimy i chcemy zamówić wiązankę. Numer kwiaciarni znaleźliśmy w internecie. Zamawiamy ją w imieniu WOŚP i rozmowę urywa – dzwonimy jeszcze raz – odzywa się głos męski wyjaśniający, że nic nie przerywa, to on przerwał, bo nie ma ochoty przyjąć zamówienia od Orkiestry. Zamurowało nas! – poinformował Jerzy Owsiak.

– W sumie chyba jego prawo – nie lubi, nie szanuje – może to zamówienie olać – a może jako prowadzący biznes kwiatowy czy jakikolwiek nie może? Darowaliśmy sobie – bardziej pomyśleliśmy jak temu gościowi zaszła za skórę Orkiestra? W sensie medycznym czy ideologicznym? – dodał w swoim wpisie.

– Nielubienie, nienawiść, czy może coś więcej? Dla nas to już powszednia kromka chleba, którą wiemy, jak ugryźć, ale nie przyjęcie zamówienia na wiązankę pogrzebową – tego nie mogliśmy zrozumieć! Pewnie, że zabolało, bo to jak w filmie grozy – takie rzeczy dzieją się w zakamarkach nienawiści, które potrafią rozniecić niezły ogień. A my Panu życzymy, by wszyscy bliscy zdrowi byli! – podsumował szef WOŚP.

Zobacz również: Ku przestrodze. Niebezpieczne nagranie z wypadku. Kierowca nawet nie hamował [WIDEO]

Zobacz również: Jachira zaatakowała Żołnierzy Wyklętych w Sejmie. Wicemarszałek straciła cierpliwość i przerwała jej wystąpienie [WIDEO]

Nie ma, że nie boli – boli Zmarł nasz przyjaciel. Pogrzeb jutro, w Legionowie. Dzwonimy i chcemy zamówić wiązankę….

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Czwartek, 16 grudnia 2021

Źródło: Facebook.com, Onet.pl

About the Author

One thought on “Jurek Owsiak chciał zamówić wiązankę. Takiej reakcji kwiaciarni się nie spodziewał

  1. WOŚP to biznes jak inne, nie ma co przybierać postawy świętego męczennika za sprawę, panie O. W końcu trochę tych milionów przy okazji zarobiło się, nie? Dzieciaki wystały…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these