Gdy nadeszła druga jesienna fala epidemii, rząd wprowadził nowe obostrzenia. Chodzi m.in. o obowiązkowe noszenie maseczek nawet na świeżym powietrzu. Największe emocje wywołało jednak zamknięcie basenów, klubów i siłowni.

Wielu przedstawicieli branży fitness rozpoczęło protesty, a aktywność fizyczna nagle zyskała nowych miłośników, który nie wyobrażają sobie ani jednego dnia bez sportu. W sprawie tych okoliczności głos zabrali celebryci, politycy, jak również przedstawiciele świata kultury i sztuki.

Polityk Konfederacji Janusz Korwin-Mikke znany jest ze swoich kontrowersyjnych poglądów. Poseł zamieścił na Instagramie zdjęcie z wizyty na basenie i zapozował w samych kąpielówkach oraz czepku.

— Ostatni basen w tym miesiącu? Roku? Dekadzie? Jak długo potrwa koronahisteria?! — zapytał zmartwiony parlamentarzysta.

Zobacz również: Jakimowicz i Ogórek stroją sobie żarty z zamknięcia siłowni. Dziennikarka ma „figurę od noszenia zakupów i mycia podłóg”

W komentarzach nie zabrakło jednak słów uznania dla doskonałej formy dość wiekowego polityka.

— Pięknie, panie Januszu, Ale sexy zdjęcie, Przystojniak, Schudł pan?, Jest forma, panie Januszu, Król na basenie — napisali internauci.

źródło: pudelek.pl

(Visited 1 109 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Robert Winnicki stracił cierpliwość: „Polacy przyjmują uchodźców, dają broń, ponoszą koszty a Ukraińcy…”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj