Lider Konfederacji Janusz Korwin-Mikke skomentował ostatnie kontrowersyjne słowa prof. Magdaleny Środy, która przyznała, że trzeba „mieć tylko nadzieję, że gawiedź niezaszczepiona wymrze rychło”

Prawicowy polityk nie krył wzburzenia wobec postawy profesor od etyki, która pisała:

— Na Starym Mieście dwóch dziadów (Korwin i Braun) protestuje dziś przeciwko segregacji epidemiologicznej, bo zdrowie to prywatna sprawa; sprzedają przy okazji książki w rodzaju „protokoły mędrców pandemii”. Oczywiście sami doskonale wiedzą, że ruch antyszczepionkowy jest ruchem kretynów, ale na kretynach można przecież ubić niemały wyborczy interes, więc dziady łapią wiatr w żagle. Im więcej głupot wypowiedzą, im więcej jadu wysączą tym zadowolenie zgromadzonej gawiedzi większe… Można mieć tylko nadzieję, że antyszczepionkowa gawiedź wymrze rychło. (bo Korwin i Braun z pewnością zaszczepieni, muszą przeżyć kolejne pokolenia kretynów, a te odradzają się w Polsce jak grzyby po deszczu… — napisała Magdalena Środa.

Janusz Korwin-Mikke postanowił powiedzieć, co o tym wszystkim sądzi. Nie przebierał przy tym w słowach i nie krył także osobistej urazy.

— Obraziła mnie osobiście, twierdząc, że jestem (i kol.Braun też) zaszczepiony (i to „z pewnością”!). Czyli: okłamuję całą Polską co do faktu zaszczepienia — i postępuję inaczej, niż to głoszę. Ta bezmyślna Baba ośmieszyła się, bezpodstawnie nazywając pół Polski „kretynami” – ale też obraziła mnie osobiście, twierdząc, że jestem (i kol.Braun też) zaszczepiony (i to „z pewnością”!). Czyli: okłamuję całą Polską co do faktu zaszczepienia — i postępuję inaczej, niż to głoszę — napisał prezes partii KORWiN.

Ponadto napisał, co w rzeczywistości myśli o szczepionkach. Wyjawił przy tym, że zamierza podjąć kroki prawne wobec prof. Magdaleny Środy, która w jego ocenie przekroczyła wszelkie granice dobrego smaku.

— Każdy medykament powinien być przebadany — i te wszystkie szczepionki i preparaty obecnie już SĄ przetestowane (jeszcze dość krótko!) na setkach milionach ludzi; zło jest tylko w tym, że ludzie nie byli informowani o tym, że są królikami doświadczalnymi i robią to na własne ryzyko. Wyrażam nadzieję, że język Jej skołowacieje, a palce, którymi wystukała to na klawiaturze, uschną. Nie czekając jednak na to, pozwę Ją do sądu – by zmusić do odszczekania tych oszczerstw… — zapowiedział Korwin-Mikke.

Zobacz również: Kłopoty Donalda Trumpa. Nic takiego nie przydarzyło mu się od 25 lat

Zobacz również: Starsza pani wściekła na rząd: „Nie chce trzynastki i nie chce PIS-u” [WIDEO]

Pilne! Janusz Korwin-Mikke pozywa Magdalenę Środę! ———————————————————————— Janusz Korwin-Mikke: P.prof.Magdalena…

Opublikowany przez Partia KORWiN Czwartek, 7 października 2021

źródło: Facebook.com, NCzas.com

(Visited 540 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj