W Platformie Obywatelskiej trwa największy od lat kryzys, który odbija się szerokim echem w mediach. Irytacja pojawiła się również wśród liderów największych ugrupowań, jak i szeregowych posłów. Posłanka Klaudia Jachira również zostawiła komentarz w tej sprawie.

— Opozycja przegrała z PiS-em najważniejsze głosowanie. Przegrała, bo nie potrafiła ustalić wspólnego stanowiska. To źle wróży dla Polski i przyszłości demokracji w naszym kraju. Nie pokona się chuliganów politycznych, jeżeli nie zaczniemy mówić jednym głosem w sprawach najważniejszych — podkreśliła Klaudia Jachira, która zaapelowała do polityków opozycji zarzucając im bierność.

— A jak się zachowali liderzy opozycji? Nawet nie usiedli w sposób jawny razem do stołu. Toczyły się podobno jakieś zakulisowe rozmowy, ale kto? Z kim? i o czym rozmawiał albo się kłócił, tego nie dowiedzą się ani takie jak ja, posłanki z ostatnich rzędów, ani tym bardziej Wy, Drodzy Wyborcy. Wszystko działo się w sposób niejawny i dlatego skończyło się wielką klapą: jedni nie dorośli do swojej roli, drudzy się wyłamali, a trzecich w ogóle nie było — napisała posłanka KO.

Dodała, że żałuje rozłamu w opozycji i ma nadzieję, że PiS „wyłoży się”, a opozycja wykorzysta swoją szansę.

Przeczytaj również:  Sławomir Mentzen: "Chcą nam wprowadzić prawdziwie totalitarny system” [WIDEO]

— Żal tej zmarnowanej szansy… Jedyna nadzieja, że jak mawiał klasyk rewolucji, w miarę zbliżania się do komunizmu (czyt. kaczyzmu) walka klasowa zaostrza się. Oznacza to, że już niedługo rządzący znowu potkną się o własne sznurowadła i pojawi się szansa na uporządkowanie polskich spraw. Dlatego mam prośbę do Liderów Opozycji, nie spieprzcie tego ponownie! — czytamy w jej wpisie.

Zobacz również: Chodakowska pochwaliła się szczepieniem. Spadła na nią ostra fala hejtu: „Głupia albo nieświadoma”

źródło: se.pl

(Visited 1 811 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj