W terminalu odlotów na lotnisku Luton pod Londynem doszło to potężnej bójki, w której cztery osoby zostały ranne, a 17 innych aresztowano. Na ten moment nie wiadomo, co było przyczyną tego zdarzenia.

Wybuch konfliktu miał miejsce ok. godziny 8 w poczekalni dla pasażerów oczekujących na wejście do samolotu. Wszystkie z tych osób przeszły odprawę i kontrolę bezpieczeństwa. Na krótkim wideo widzimy, jak kilkanaście osób przy użyciu walizek i pięści wdało się w ostrą przepychankę.

Zobacz również: Chodakowska pochwaliła się szczepieniem. Spadła na nią ostra fala hejtu: „Głupia albo nieświadoma”

Na nagraniu można zobaczyć, jak pasażerowie kopią się i przeskakują przez siedzenia w poczekalni. Nie zabrakło przy tym śladów krwi na podłodze.

Trudno określić, co było przyczyną bijatyki. Z informacji przekazanych przez policję hrabstwa Bedfordshire, trzy spośród czterech osób odniosły poważniejsze obrażenia, a 17 zabrano do aresztu.

Zobacz również: Jachira zwróciła się do prośbą do liderów opozycji. Nie zabrakło wulgarnych słów

— Jesteśmy wstrząśnięci i zasmuceni tym odosobnionym incydentem. Stosujemy zasadę zerowej tolerancji wobec przemocy i nadal pomagamy policji w prowadzeniu dochodzenia. Chcielibyśmy szczerze przeprosić wszystkich pasażerów, których ten incydent dotknął — relacjonował rzecznik lotniska.

źródło: niezalezna.pl

(Visited 1 854 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kinga Rusin odpowiedziała „Wiadomościom” TVP: „Wy żałosne, kłamliwe kreatury!"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here