propolski.pl: Klaudia Jachira nie wytrzymała

Jachira straciła cierpliwość. Wyszła na mównicę i powiedziała, co minister robił w restauracji [WIDEO]

Klaudia Jachira wyszła na mównicę sejmową i zwróciła się do wiceministra Jacka Ozdoby. Parlamentarzystka postanowiła ujawnić, jak zachował się podczas pobytu w restauracji.

Sejm pochylił się nad projektem nowelizacji ustawy podwyższającej kary za wykroczenia i przestępstwa przeciwko środowisku. Projekt zakłada wysokie kary finansowe od 10 tys. zł do 10 mln zł za tego typu wykroczenia.

Gorąca dyskusja w Sejmie

Wiceszef resortu klimatu Jacek Ozdoba ściął się z Klaudią Jachirą z KO.

– Jeśli chodzi o zaśmiecanie, to w przypadku takich Jachir musimy mieć jakieś środki… – powiedział Ozdoba, za co upomniała go wicemarszałek Kidawa-Błońska.

– Ja nie obrażam, może przekręciłem odmianę nazwiska, ale chodziło o to, że jeśli ktoś robi oborę i cyrk z Sejmu i zaśmieca miejsce publiczne, to uważam, że powinien zostać ukarany mandatem. Niezależnie od tego, kto to zrobi, kara powinna być. Gdyby znalazł się ktoś taki na prawicy, chociaż my jesteśmy ludźmi, którzy bardzo dbają o środowisko, to także powinien ponieść konsekwencje. Jak pani Jachira pójdzie do lasu i zrobi syf, to zostanie ukarana – dodał.

Do słów Ozdoby odniosła się Klaudia Jachira, która powiedziała:

– Przysłuchując się tej debacie, mam wrażenie, że ta ustawa powstała specjalnie dla mnie. W takim razie powinna się ona nazywać lex Jachira. Tak się zachowywali komuniści, gdy oskarżali opozycjonistów o zaśmiecanie, gdy ci kolportowali ulotki – wyjaśniała.

– Ciekawi mnie jedno. Jak to jest, że wieczorem w restauracji sejmowej pan jest miły, uśmiechnięty, żartuje, a tutaj za każdym razem w każdym zdaniu mnie pan wymienia. W sejmowej restauracji pan mnie chce nawracać, zaprasza do kaplicy. Kiedy pan jest prawdziwy? Wtedy kiedy pan jest miły czy kiedy mnie obraża z mównicy? – dopytywała się posłanka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Brytyjski wywiad nie ma wątpliwości. Wkrótce Rosjanie opadną z sił

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie uwierzysz, jak tańczył Lewandowski. Nagranie hitem sieci [WIDEO]

źródło: YouTube

About the Author

One thought on “Jachira straciła cierpliwość. Wyszła na mównicę i powiedziała, co minister robił w restauracji [WIDEO]

  1. Wiedziałem, że ten dzień nadejdzie. I nadszedł.
    Pierwszy raz w życiu zgadzam się z posłanką Jachirą!!! :o)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these