Robert Lewandowski jest już oficjalnie piłkarzem FC Barcelony. Polak nie kryje w związku z nowymi zmianami ogromnej radości. Ostatnio pojawił się na koncercie w Miami, gdzie spotkał swoich fanów.

Robert Lewandowski wywija na parkiecie

34-letni kapitan polskiej reprezentacji podpisał kontrakt, dzięki któremu będzie mógł grać w barwach katalońskiej drużyny do czerwca 2026 roku.
Lewandowski został oficjalnie przedstawiony jako nowy zawodnik tego klubu. To wspaniała zmiana dla niego samego i jego rodziny, która zmieni teraz miejsce zamieszkania.

Siostra „Lewego” obiecała, że znajdzie mu nowy dom w Katalonii. Słowa dotrzymała i teraz cała rodzina piłkarza zamieszka w przepięknej miejscowości Sitges. Miejsce to nie jest przypadkowe. Nieopodal znajduje się elitarna szkoła, na której bardzo zależało Lewandowskim. Pisaliśmy o tym szerzej tutaj.

Transfer Lewandowskiego wyniósł Barcelonę aż 45 milionów euro. Aktualnie Polak udał się do Miami i czeka na rozpoczęcie nowego sezonu. Postanowił spędzić ten czas na rozrywce. Przypomnijmy, że debiut polskiego piłkarza będzie miał miejsce w Las Vegas.

Robert Lewandowski postawił na wypoczynek. Sieć obiegło nagranie z serwisu Instagram, na którym widać, jak piłkarz radośnie pląsa po parkiecie. Wideo udostępnił piłkarz Pierre-Emerick Aubameyang.

Przeczytaj również:  Rosja: Strzelanina w centrum poboru po ogłoszeniu mobilizacji [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kulesza grzmiał, a Witek wyłączyła mu mikrofon: „Z premedytacją przez miesiące okłamywaliście Polaków!” [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Boris Johnson próbuje być jak Terminator? „Hasta la vista, baby” [WIDEO]

źródło: Twitter

(Visited 588 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj