Klaudia Jachira udostępniała w mediach społecznościowych kolejny filmik, na którym sprząta las oraz odnosi się do częstych zarzutów, które wygłasza się pod adresem opozycji.

Okej, jesteśmy beznadziejni. Biorę za to odpowiedzialność — powiedziała na nagraniu Jachira. Nieco dalej zwróciła się również do wyborców partii opozycyjnych by ci nie oddawali głosu na formacje, które nie spełniają ich oczekiwań.

— Powiem wam, że każdy ma limit złych informacji jaki może przyjąć. Jeszcze w grudniu myślałam sobie, jak była w Sejmie ustawa kagańcowa dla sędziów, że gorzej już nie będzie. A chwilę później przyszła epidemia koronawirusa no i naprawdę gorzej już nie mogło być. Ale nie, władza postanowiła za wszelką cenę dążyć do pseudo wyborów, do pseudo plebiscytu — rozpoczęła swój wywód posłanka.

— Sytuacji wcale nie polepsza fakt, że na każdym kroku słyszę, że opozycja jest zła i słaba. Okej, jesteśmy beznadziejni. Biorę za to odpowiedzialność. Ale powiem wam szczerze, w końcu to wy nas wybraliście i jakby nie było politycy odzwierciedlają społeczeństwo przynajmniej w jakimś stopniu. Jeśli jesteście na kogoś bardzo źli, to za 3,5 roku go po prostu nie wybierajcie — poinstruowała parlamentarzyska.

— A co do tej złej opozycji… Nie mówcie tego, że jesteśmy źli. Dajcie nam jakieś wskazówki, powiedzcie czego od nas oczekujecie i co zrobić, abyśmy byli lepsi (…) Marzę o zjednoczonej opozycji. Dobrze wiedzieć, że przez kilka lat stałam na ulicy i skandowałam „zjednoczona opozycja”. Jestem w stanie rozmawiać z każdym, nawet z Gowinem — zadeklarowała polityk.

Przeczytaj również: Trzaskowski długo jeszcze popamięta tę wizytę u Mazurka. „Twórca chyba największego ścieku (…) Ludzie to panu będą pamiętać”

Złe wiadomości.

Złe wiadomości.

Gepostet von Klaudia Jachira – #JachirawSejmie am Montag, 27. April 2020

źródło: Facebook

(Visited 272 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj