Jachira

Jachira z workiem na śmieci szczerze przyznaje, że… Opozycja jest beznadziejna. „Gorzej już nie mogło być”

Klaudia Jachira udostępniała w mediach społecznościowych kolejny filmik, na którym sprząta las oraz odnosi się do częstych zarzutów, które wygłasza się pod adresem opozycji.

Okej, jesteśmy beznadziejni. Biorę za to odpowiedzialność — powiedziała na nagraniu Jachira. Nieco dalej zwróciła się również do wyborców partii opozycyjnych by ci nie oddawali głosu na formacje, które nie spełniają ich oczekiwań.

— Powiem wam, że każdy ma limit złych informacji jaki może przyjąć. Jeszcze w grudniu myślałam sobie, jak była w Sejmie ustawa kagańcowa dla sędziów, że gorzej już nie będzie. A chwilę później przyszła epidemia koronawirusa no i naprawdę gorzej już nie mogło być. Ale nie, władza postanowiła za wszelką cenę dążyć do pseudo wyborów, do pseudo plebiscytu — rozpoczęła swój wywód posłanka.

— Sytuacji wcale nie polepsza fakt, że na każdym kroku słyszę, że opozycja jest zła i słaba. Okej, jesteśmy beznadziejni. Biorę za to odpowiedzialność. Ale powiem wam szczerze, w końcu to wy nas wybraliście i jakby nie było politycy odzwierciedlają społeczeństwo przynajmniej w jakimś stopniu. Jeśli jesteście na kogoś bardzo źli, to za 3,5 roku go po prostu nie wybierajcie — poinstruowała parlamentarzyska.

— A co do tej złej opozycji… Nie mówcie tego, że jesteśmy źli. Dajcie nam jakieś wskazówki, powiedzcie czego od nas oczekujecie i co zrobić, abyśmy byli lepsi (…) Marzę o zjednoczonej opozycji. Dobrze wiedzieć, że przez kilka lat stałam na ulicy i skandowałam „zjednoczona opozycja”. Jestem w stanie rozmawiać z każdym, nawet z Gowinem — zadeklarowała polityk.

Przeczytaj również: Trzaskowski długo jeszcze popamięta tę wizytę u Mazurka. „Twórca chyba największego ścieku (…) Ludzie to panu będą pamiętać”

https://www.facebook.com/JachiraKlaudia/videos/242710790118635/

źródło: Facebook

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these