Posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira ma za złe polskiej reprezentacji, że ta nie klęknęła przed Black Lives Matter podczas wczorajszego spotkania z Anglią na Wembley. Niechęć polskich piłkarzy do przepraszania za anglosaski kolonializm wywołała oburzenie polityków o lewicowych poglądach.

Do chóru niezadowolonych dołączyła Klaudia Jachira. Posłanka KO skrytykowała polskich piłkarzy w mediach społecznościowych.

No i nie klękneli. Przecież to nie o nich chodzi, tylko o szacunek dla innych. Odrobina empatii, panowie. A tak ani wyniku, ani charakteru. Ech, wracam do mojej robótki napisała Jachira na Twitterze.

Wpis posłanki krytykującej zachowanie biało-czerwonych odbił się szerokim echem w Internecie. Użytkownicy mediów społecznościowych, często w bardzo brutalnych słowach, zrugali posłankę za przenoszenie amerykańskich problemów na środkowoeuropejski grunt.

Ona w szkole spała, więc nie może wiedzieć, że od najdawniejszych dziejów ludzkości klękanie oznaczało poddaństwo i uległość wobec osób przed którymi klękano.

Ssij murzynom pi**o!

Klaudia, na kolana i rób to, co umiesz najlepiej!

Nie trzeba być żałosnym i bez charakteru, aby kogoś uszanować. Z resztą, to nie mamy za co się im płaszczyć. To nie my mieliśmy niewolników.

Przeczytaj również:  Donald Tusk obawia się Trzaskowskiego? "Krążą plotki o forsowaniu przez lidera PO Izabeli Leszczyny na szefa rządu"

Skąd potrzeba importowania cudzych problemów do Polski? Jaką moralną odpowiedzialność ponosimy za niewolnictwo w stanach i problemy tamtego kraju?

To od dziś szacunek się okazuje poprzez klęknięcie przed kimś? Aha xD

Jak rozumiem Pani lubi klękać przed Murzynami?

Pani Poseł bez jaj . Niech se klękają ci którzy mieli kolonie i używali czarnoskórych do roboty.

Wśród zdenerwowanych internautów znalazł się również były partyjny kolega Jachiry, dziennikarz sportowy i poseł Polski 2050, Tomasz Zimoch:

Klaudio… ale wszyscy nasi piłkarze wskazali palcami na napis na koszulkach – RESPECT. Była empatia, był charakter. Był przede wszystkim szacunek wskazywał Zimoch.

Przeczytaj również: Zrobiła to. Klaudia Jachira uderza w Roberta Lewandowskiego. Internet ją po prostu zmiażdżył

Przeczytaj również: Kierowca autobusu wjechał w rowerzystę blokującego ruch w ramach Strajku Kobiet. Nie było co zbierać

Źródło: Tysol

(Visited 21 381 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj