Wiceprzewodnicząca PO Izabela Leszczyna była gościem w programie „Sedno Sprawy” w Radiu Plus. Polityk zdobyła się na wielką szczerość i w mocnym tonie podsumowała rządy PiS-u.

– Ludziom, pod rządami PiS-u, już niedługo będzie żyło się niestety gorzej, niż w czasach kiedy rządziła PO. Bo jeśli inflacja będzie wynosiła około 8%, a taką dzisiaj mamy, to znaczy, że jeden miesiąc, pracują za darmo – powiedziała posłanka Koalicji Obywatelskiej.

Po deklaracji Izabeli Leszczyny pojawiło się mnóstwo komentarzy ze strony zbulwersowanych internautów.

– Serio tak powiedziała? Przecież z automatu sama przyznaje, że mimo wszystko, co robił dotychczas PiS, to i tak lepiej niż za rządów PO-PSL – zapytał jeden ze słuchaczy.

Wiceprzewodnicząca Platformy nie zważając na nic w dalszym ciągu atakowała obecny rząd mówiąc o środkach z Funduszu Sprawiedliwości.

– Minister Buda powinien schować się do jakiejś mysiej dziury po kłamstwach, jakimi przez pół roku faszerował Sejm i komisje. Powinien dawno podać się do dymisji. W lipcu mówił, że dyskusja z KE jest zakończona i czekamy na pieniądze. Nic nie jest zakończone. Jeśli przypłynie pierwsza transza, to pierwszym milowym krokiem będzie reforma sądownictwa. I nie jest to reforma, o której opowiada Ziobro. Więc PiS ma do wyboru, wyrzucić z rządu Ziobrę, stać się rządem demokratycznym, albo naprawdę nie będzie pieniędzy z Unii i niech się wreszcie ogarną i opamiętają – stwierdziła Izabela Leszczyna.

Zobacz również: Nowy kanclerz Niemiec zapowiada walkę z prawicą. Stwierdził, że w jego kraju rozwija się „prawicowy ekstremizm”

Zobacz również: Jachira zaatakowała Żołnierzy Wyklętych w Sejmie. Wicemarszałek straciła cierpliwość i przerwała jej wystąpienie [WIDEO]

Źródło: YouTube.com, Radio Plus

(Visited 954 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj