propolski.pl: Ivan Komarenko został uniewinniony

Ivan Komarenko uniewinniony. Chodzi o łamanie koronawirusowych obostrzeń

Ivan Komarenko podzielił się z internautami dobrą wiadomością. Wokalista został jakiś czas oskarżony o „łamanie rygorów sanitarnych” w czasie manifestacji antycovidowców, która miała miejsce w październiku 2020 r. we Wrocławiu.

Teraz wyszło na jaw, że sąd uniewinnił artystę. Ivan Komarenko pochodzi z Rosji, jednak to w Polsce zyskał największą popularność. Piosenkarz był członkiem grupy Ivan & Delfin, z czego najlepiej kojarzymy go z przeboju „Jej czarne oczy”.

Komarenko brał udział w wielu programach rozrywkowych i reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji w 2005 roku. Znany był także z wielu kontrowersyjnych wypowiedzi, które wygłaszał w czasie pandemii koronawirusa.

Wokalista stworzył nawet kilka piosenek mówiących o obostrzeniach i ograniczaniu wolności Polaków. Angażował się również w mnóstwo manifestacji, które zrzeszały osoby sprzeciwiające się restrykcjom.

Teraz media obiegła informacja o tym, że Ivan Komarenko został uniewinniony przez sąd we Wrocławiu.

W wydarzeniu wziął udział tłum osób, które nie przestrzegały żadnych obostrzeń. Prezydent Wrocławia podkreślał, że „konsekwencje zostaną wyciągnięte”, a sprawa faktycznie trafiła do sądu.

Teraz Komarenko oznajmił, że został uniewinniony.

– Wczoraj ostatecznie sąd we Wrocławiu uniewinnił mnie od zarzutów łamania rygorów sanitarnych podczas mojego występu na wrocławskim rynku w październiku 2020 – napisał wokalista na portalu społecznościowym i podziękował swojemu obrońcy „za okazaną mi skuteczną pomoc w wygraniu tej sprawy” i opublikował zdjęcie z obrońcą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Bosak nie ma wątpliwości: „Obywatele powinni zacząć się buntować”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezes PiS: „Opanujemy inflację, mam nadzieję, że nie będzie to termin odległy”

źródło: Instagram

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these