Szymon Hołownia nie może otrząsnąć się po fali krytyki, która spadła na niego po przyjęciu szczepionki na COVID-19. Polityk podzielił się nowiną w mediach społecznościowych, jednak nie takiej reakcji internautów się spodziewał.

— Obserwuję od wczoraj w komentarzach ataki moich przeciwników politycznych, którzy — nie mając innych umiejętności, a i innych zajęć w Święta — plują teraz jadem — napisał zasmucony.

— Otrzymałem szczepionkę — napisał w sobotę Szymon Hołownia i opublikował zdjęcie z dyplomem „Dzielny Pacjent” oraz zaświadczeniem o przyjęciu szczepienia. Były kandydat na prezydenta wyjaśnił, że udało mu się otrzymać preparat, ponieważ zapisał się jeszcze w tym tygodniu.

Zobacz również: Życzenia wielkanocne Pary Prezydenckiej: „To już kolejne święta, które będą inne…” [WIDEO]

— Upewniłem się jeszcze wczoraj, dzwoniąc na infolinię — jeśli moja rezygnacja mogłaby dać szansę na szczepienie jakiemuś seniorowi – z radością ustąpię. Usłyszałem, że to tak nie działa, że albo przyjadę, albo będzie wolny termin i ryzyko zmarnowania dawki — mówił były prezenter TVN.

Słowa Hołowni wywołały lawinę komentarzy, niekoniecznie tych przychylnych.

— Trochę wstyd. Trochę lipa. Ludzie czekają od kilku miesięcy, a celebryta wykorzystuje błąd pisowskiego systemu. To będzie Pana Madera, Panie Szymonie — zauważył Tomasz Trela z Lewicy.

Zobacz również: Polski pastor wypędził policjantów z nabożeństwa: „Gestapo nie jest tu mile widziane!” [WIDEO]

— 44-letni Hołownia dostał ‚dyplom dzielnego pacjenta’, bo zaszczepił się Pfizerem dzięki pisowskiemu bajzlowi. Gdy z propozycji WUM skorzystała kiedyś Janda, mocno krytykował rzekomo PRL-owski styl wpychania się poza kolejnością. Teraz nasz dzielny pacjent nie widzi już problemu — dodał Przemysław Szubartowicz.

Dużo emocji pod poprzednim wpisem o szczepieniu, a przyjaciele ze „zjednoczonej opozycji”, kręcą już jakieś swoje lody,…

Opublikowany przez Szymona Hołownię Sobota, 3 kwietnia 2021

źródło: wmeritum.pl

(Visited 4 973 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Też państwo tak macie?". Sikorski przyjął trzecią dawkę szczepionki przeciw COVID-19

1 KOMENTARZ

  1. Ja, 76+, wysłałem SMSa i nie mogąc się doczekać na termin, ponownie zarejestrowałem się pod koniec marca w internecie i mam termin na 13. kwietnia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here