Protestancka wspólnota w Calgary została odwiedzona przez funkcjonariuszy policji. Wszystko wydarzyło się w czasie odprawiania nabożeństwa w weekend wielkanocny. Z racji wprowadzonych obostrzeń i zakazu zgromadzeń, policjanci zmuszeni byli zdecydowanie zareagować i wejść do kościoła. Zażądali, by zgromadzeni w nim wierni wyszli na zewnątrz.

Sześciu kanadyjskich policjantów stanęło jak wrytych, gdy polski pastor krzycząc ile sił w płucach, kazał by wynieśli się z posesji. Duchowny nazwał ich również „nazistami”, mówiąc, że „gestapo nie ma tutaj wstępu”.

Polski pastor, Artur Pawłowski wyjaśnił, że przepędził policjantów, ponieważ weekend wielkanocny jest dla chrześcijan bardzo ważnym dniem, który należy czcić.

— Policja przybyła, aby zakłócić zgromadzenie Kościoła! Gestapo przyszło ponownie, aby zastraszyć parafian Kościoła podczas obchodów święta Paschy!!! Niewiarygodne — napisał pastor Pawłowski.

Zobacz również: Komarenko poleciał do rodziny w Rosji. Gdy wylądował w Moskwie poczuł „powiew wolności”

— Naziści nie są tu mile widziani! Nie wracajcie wy nazistowscy psychopaci. Niewiarygodni chorzy, źli ludzie. Zastraszanie ludzi w kościele podczas święta Paschy! Wy gestapowcy, naziści, komunistyczni faszyści! Nie ważcie się tu wracać! Najświętsze chrześcijańskie święto w roku, a oni przychodzą zastraszać chrześcijan podczas najświętszego święta? Niewiarygodne. Co jest nie tak z tymi chorymi psychopatami. To mnie przerasta. Jak oni śmią — kontynuował, nie mogąc wyjść z podziwu dla postępowania stróżów prawa.

Przeczytaj również:  Lech Wałęsa rozwścieczył Dmitrija Miedwiediewa. Padły mocne słowa

Zobacz również: RTV Euro AGD otwarte pomimo lockdownu: „Jesteśmy sklepem spożywczym”

— Przychodzą do kościoła uzbrojeni w pistolety, paralizatory i kajdanki, żeby zastraszyć podczas obchodów Paschy? Cóż, chyba tak właśnie jest, chcą nas wszystkich zniewolić, tak jak to robili Egipcjanie. Chcą być dzisiejszymi faraonami, to właśnie robią. Niewiarygodne. Ludzie, jeśli nie wstaniecie, nie obudzicie się, nie wiem, co będzie jutro — dodał.

źródło: medianarodowe.com

(Visited 2 245 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj