Szymon Hołownia zainicjował kampanię „Strategia zwycięstwa”, która miała miejsce w Końskich (Świętokrzyskie). Lider Polski 2050 podkreślił, że przedstawiciele jego ugrupowania do czasu wyborów parlamentarnych w 2023 roku dołożą wszelkich starań, by odwiedzić każdą gminę i spotkać się z jej mieszkańcami.

W czasie wizyty w Końskich były kandydat na prezydenta rozmawiał z mieszkańcami miasta na miejscowym targowisku. Skomentował przy tym aktualną sytuację gospodarczą w Polsce. Media obiegło nagranie, na którym widać, jak Hołownia musi zmierzyć się z krytyką, jaka na niego spadła ze strony jednego z mieszkańców. Rozmowa ta była emocjonalna i burzliwa.

— Pan opowiada bzdury, że PiS nic nie robi! Jest akcyza obniżona na wszystko praktycznie: paliwo, gaz… — powiedział do Szymona Hołowni mężczyzna.

— Pamiętamy wszyscy, ile radości w niektórych kręgach budziło zdjęcie Andrzej Dudy z peronu w Końskich, kiedy była składana obietnica przywrócenia połączeń kolejowych. Ta obietnica została spełniona. To dobrze, że tak się stało. Wydarzyły się w ciągu tych lat też dobre rzeczy — odciął się Szymon Hołownia, który nie ukrywał, że zawsze wspierał programy socjalne.

Przeczytaj również:  „Trzeba im pokazywać, że z Rosją zawsze były problemy”. Wałęsa zaapelował do Niemców

— A jednak również ci, z którymi dzisiaj rozmawiałem, którzy mówili, że głosowali na PiS, widzą, że ten sam PiS doprowadził do sytuacji, w której mamy taką drożyznę, jaką mamy. My z dnia na dzień z tygodnia na tydzień zmagamy się z rosnącymi kosztami życia, z kosztami energii z rachunkami za gaz z ratami kredytów — dodał były kandydat na prezydenta.

Zobacz również: Europosłanka Beata Mazurek wspomina o spisku: „Niemcy chcą zainstalować w Polsce marionetkowy rząd”

Zobacz również: Lider Agrounii grozi protestami rolników w całej Polsce. Padła konkretna data

źródło: Twitter.com, wpolityce.pl, wnp.pl

(Visited 478 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj