Dobromir Sośnierz, który był jednym z gości na antenie TVP Info, w krytycznym tonie odniósł się do postępowania rządu w sprawie pandemii koronawirusa.

Poseł Konfederacji zauważył, że ludzie przestają ufać władzy, ponieważ jej wcześniejsze zapewnienia nie dochodziły do skutku.

Politycy obecni w studio rozmawiali o walce z koronawirusem. W końcu głos zabrał Dobromir Sośnierz, który nie szczędził emocji.

– Z przerażeniem słucham panów dyskusji, szczerze mówiąc – zaczął polityk Konfederacji.

– Już od pana redaktora zaczynając, który zaczyna od umoralniania wszystkich, że to nieodpowiedzialne, jeśli oni się nie szczepią. Pan redaktor już wie lepiej, co jest dobre dla wszystkich. Ten właśnie mentorski ton doprowadził was do tego, do czego was doprowadził – dodał Dobromir Sośnierz, wytykając kolejne błędy obozu rządzącego.

– Wyście najpierw opowiadali wszystkim – i politycy i dziennikarze – że te szczepionki zakończą pandemię. Zakończyły? Nie zakończyły. Opowiadaliście ludziom, że jak będą nosili maski, to się nie zarażą. I się zarażali. To się nie dziwcie, że wam nie wierzą, bo wy opowiadacie takie kocopoły, nie wiadomo skąd wyjęte – kontynuował wzburzony Konfederata.

Przeczytaj również:  "Nie będę wiecznie czekać". Kukiz postawił PiS warunek

Polityk skrytykował przymus szczepień i przy okazji wytknął zakłamanie lewicy.

– Tak jak tu pan Wolski przed chwilą mówił – ten pan z Lewicy, która przecież mówiła: moje ciało, moja sprawa. A ten pan chce mnie przymusowo zaszczepić – zaznaczył Sośnierz.

Zobacz również: Lider Agrounii grozi protestami rolników w całej Polsce. Padła konkretna data

Zobacz również: Hołownia skrytykowany podczas wizyty w Końskich: „Pan opowiada bzdury, że PiS nic nie robi!” [WIDEO]

źródło: Twitter.com, DoRzeczy.pl, TVP.Info

(Visited 1 716 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj