Europosłanka PiS Beata Mazurek poinformowała za pośrednictwem Twittera o spisku Rosji z Niemcami. Zdaniem polityk, Niemcy planują w naszym kraju zainstalować marionetkowy rząd, któremu będzie przewodził Donald Tusk.

Beata Mazurek opublikowała w mediach społecznościowych teorię na temat polityki Rosji i Niemiec. W ocenie eurodeputowanej, porozumienie tych krajów wchodzi aktualnie w nowy etap i Niemcy planują w Polsce zainstalować podległy sobie rząd.

Nie brakuje również doniesień o tym, że podobny krok chcą poczynić Rosjanie wobec Ukrainy. Jak dodała Beata Mazurek, Niemcy mogą widzieć w roli przyszłego premiera Polski Donalda Tuska.

– Niemcy chcą zainstalować w Polsce marionetkowy rząd, na czele z Tuskiem. Natomiast Rosja na Ukrainie. Co za zbieżność. Sojusz wchodzi w nową fazę. Powtórzę, imperializm i przestrzeń życiowa, to ogromne zagrożenie dla pokoju – wyjaśniła Beata Mazurek.

Europosłanka skomentowała również słowa polityka EPL, Estebana Gonzaleza Ponsa, który obiecywał, że spróbuje „pomóc polskiemu społeczeństwu zmienić władze”. Wypowiedź ta nie spodobała się Mazurek, która oceniła ją jako bezczelną. Podsumowała, że Europejska Partia Ludowa zechce pomóc Tuskowi obalić demokratycznie wybrany rząd.

Zobacz również: Rosja planuje atak na Ukrainę? PiS zamierza przedstawić projekt uchwały w tej sprawie

Przeczytaj również:  Sukces! Dr Basiukiewicz został uniewinniony przez Sąd Lekarski ws. krytyki pandemii

Zobacz również: Przemysław Czarnek w zdecydowanym tonie do dziennikarki: Co ma piernik do wiatraka?

źródło: DoRzeczy.pl, Twitter.com, wp.pl

(Visited 961 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj