Szymon Hołownia zaproponował nowe środki walki z epidemią koronawirusa w Polsce. Dodał, że będzie sumiennie rozliczał rządzących.

— Po pierwsze koronatelefon, aby pomóc nam szybko i sprawnie uzyskać informacje co do procedur, którym podlegamy, po drugie otwarcie drzwi do szpitali tym, którzy chorują na inne choroby niż COVID i potrzebują szybko uzyskać pomoc, a to poprzez wprowadzenie do Polski szybkich testów, które dostępne są dla innych rządów, innych krajów świata — mówił Szymon Hołownia podczas konferencji prasowej.

Hołownia oznajmił, że potrzebne są klarowne procedury, które wprowadzą ład i porządek.

Zobacz również: Kinga Rusin potwierdza, że odchodzi z „Dzień Dobry TVN”: „Chciałabym prowadzić…”

— Po trzecie jasne procedury i zwalnianie ludzi bezobjawowych z kwarantanny. Po czwarte wreszcie już ostatnie, doprowadzenie do sytuacji, w której zwiększy się w Polsce radykalnie wyszczepialność na grypę — kontynuował lider ruchu Polska 2050.

Zapowiedział także, że będzie rozliczał rządzących ze wszystkich działań podejmowanych w związku z pandemią.

— Nie ma nic ważniejszego dzisiaj niż zdrowie i życie obywateli. Będziemy przychodzić tutaj każdego 23. każdego miesiąca i dopóki nie ustanie epidemia przypominać o tym, pokazywać to, rozliczać rządzących, zwracać uwagę, pytać co zostało zrobione i pokazywać to, co może zostać zrobione, żeby uratować nas i naszych bliskich — zapowiedział.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 450 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj