Twój statek uległ zniszczeniu i wylądowałeś na nieznanej planecie – Kepler. Niestety powrót na Ziemię jest niemożliwy. Masz 168 godzin, aby naprawić reaktor i ponownie uruchomić kapsułę hibernującą. Jeśli Ci się nie uda, to staniesz się jednych z potworów zamieszkujących planetę. Zjednocz się z innymi kolonistami lub zniszcz ich wszystkich!

Population Zero właśnie zadebiutowało na platformie Steam w formie Wczesnego Dostępu. To tytuł, która łączy w sobie emocje związane z sandboxową eksploracją nieznanej planety, nieprzewidywalność charakterystyczną dla gier survivalowych i możliwość rozgrywania wielu sesji typowych dla gier MMO. Za tą ambitną produkcją stoi niezależne, rosyjskie studio Enplex Games. Z okazji premiery grę można nabyć w promocji -17% w stosunku do standardowej ceny 107,99 zł.

Population Zero to wyjątkowa gra, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy ceniących sobie solidną dawkę PvP i PvE oraz daje szansę na eksploatację obcego świata. Walka o przetrwanie jest najważniejszym elementem rozgrywki, niezależnie czy będziemy musieli ją toczyć z lokalnymi mieszkańcami planety czy innymi graczami. Wśród charakterystycznych funkcji Population Zero znajdziemy m.in. rozbudowany system rozwoju postaci oparty na drzewkach technologicznych i unikalnych perkach. Gracze mogę również zbierać cenne zasoby, które umożliwią wytwarzanie niezbędnego sprzętu i budowę schronienia.


Population Zero Story Intro Trailer 

Wolność wyboru jest kluczową cechą Population Zero. Planeta Kepler jest zamieszkała przez obce gatunki. Gracze mogą je zbadać, zaprzyjaźnić się z nimi lub je zaatakować. Dodatkowo, system perków zapewnia ogromną liczbę możliwość. Przy ich pomocy każdy gracz stworzy unikalną postać. Mówiąc krótko, gdy w grę wchodzi przetrwanie, to w Population Zero nie obowiązują żadne zasady. Jeśli jednak w trakcie gry zginiesz ten jeden raz za dużo zmienisz się w potwora z Pustki. Mają one tylko jedno życie, są silne i szybkie. To koniec gry, ale możesz spróbować wykorzystać ten stan na ile tylko dasz radę.

Aby przetrwać na planecie Kepler gracze muszą:

  • Podejmować natychmiastowe decyzje, ponieważ czas ucieka nieubłaganie;
  • Zbadać każdy region planety, aby poznać prawdę o celu ich misji;
  • Poznać szczegóły porywającej fabularnej przygody przygotowanej przez twórców;
  • Pokonać podstępne bestie, przemierzać niebezpieczne i nieznane tereny, a także walczyć lub, gdy będzie to konieczne, uciekać przed innymi graczami;
  • Zbierać cenne zasoby, które umożliwią przygotowanie niezbędnego sprzętu i budowę schronienia.

Najważniejsze cechy Population Zero:

  • Pełna akcji gra MMO oparta na systemie walki PVP i PVE z elementami sandboxowego budowania i survivalu;
  • Rozbudowany system craftingu, drzewek technologicznych i budowania;
  • System atutów, który daje graczom możliwość tworzenia unikalnych postaci i wyboru najpotrzebniejszych umiejętności;
  • Eksploruj tętniącą życiem planetę Kepler – dostosuj się do nowych warunków, poluj, zaprzyjaźnij się z jej mieszkańcami.

Chcesz spróbować swoich sił na planecie Kepler? Chętnie podzielimy się kluczem recenzenckim oraz pomożemy przygotować dodatkowe materiały takie jak np. wywiad z deweloperami gry.

(Visited 137 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj