Zbigniew Hołdys nie wytrzymał i opublikował mocny wpis w serwisie społecznościowym Twitter. Muzyk zabrał głos w kwestii „Sylwestra Marzeń” i pandemii koronawirusa.

„Sylwester Marzeń” to koncert organizowany w Zakopanem i zarazem wydarzenie transmitowane przez TVP. Jak zapowiedział Jacek Kurski w wydarzeniu weźmie udział amerykański piosenkarz Jason Derulo.

„Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo. Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP – obwieścił Jacek Kurski.

Jak się okazuje nie wszyscy cieszą się z tego faktu. Do wspomnianych okoliczności nawiązał Zbigniew Hołdys, który opublikował swój wpis na Twitterze.

Muzyk jest zdegustowany, że w tym samym czasie co pandemia ma miejsce impreza muzyczna.

– W trakcie Sylwestra w Zakopanem mógłby w internecie pikać licznik: co 2 minuty cyferka i napis „Właśnie zmarła 1 osoba na Covid”… „Właśnie zmarła 2 osoba na Covid”… „Właśnie zmarła 3 osoba na Covid”… itd. Dziś zmarło 700 osób, czyli 30 na godzinę, co 2 minuty znika 1 osoba – napisał ironicznie Hołdys.

Zobacz również: Przemysław Czarnek ostro o Tusku: „On jest niebywale bezwstydnym człowiekiem”

Przeczytaj również:  Mój sukces zawdzięczam rodzinie i edukacji domowej

Zobacz również: Morawiecki zwrócił się do Tuska: śmiało można pana nazwać premierem polskiej biedy [WIDEO]

źródło: Twitter.com

(Visited 160 times, 2 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj