Sylwester Marzeń to wielka impreza organizowana 31 grudnia przez Telewizję Polską. Tym razem będzie miała ona miejsce w Zakopanem. Jacek Kurski, prezes TVP, wyjawił, jaką wielką gwiazdę zobaczymy podczas tego wydarzenia.

Media obiegła informacja, że po raz kolejny zorganizowany będzie Sylwester Marzeń. To wyjątkowe wydarzenie, które emitowane jest na antenie telewizji publicznej – jednoczy ono wielu Polaków.

W koncercie biorą udział polscy i zagraniczni artyści. Niedawno komentarz w tej sprawie zostawił prezes TVP Jacek Kurski, który opublikował wpis w mediach społecznościowych.

Jak się okazuje w Zakopanem, w czasie Sylwestra Marzeń, wystąpi Jason Derulo.

– Sylwester Marzeń wraca do Zakopanego. Do plejady gwiazd polskich i europejskich dołącza dziś megagwiazda światowa – amerykański wokalista, kompozytor, producent i tancerz Jason Derulo – obwieścił Jacek Kurski.

W swoim wpisie przyznał, że Polacy zasługują na to, by posłuchać gwiazd światowego formatu.

– Polacy zasługują na najlepszych artystów i Telewizja Polska im to zapewnia. Bądźmy razem. TVP – napisał Jacek Kurski na Twitterze.

– To jest artysta, który zaledwie 12 lat temu debiutował utworem „Whatcha Say”. To był debiut, który od razu trafił na pierwsze miejsce amerykańskiej listy przebojów tygodnika Billboard. To było największe wyróżnienie dla artysty – powiedział o Derulo dziennikarz Marek Sierocki.

Przeczytaj również:  Opiekunki ze żłobków wysłały do Trzaskowskiego list z prośbą. Nawet im nie odpisał

Zobacz również: Co Baba Wanga mówiła o 2022 roku? Wstrząsająca przepowiednia

Zobacz również: WHO: Ostra faza pandemii Covid-19 może zakończyć się w 2022 roku

Źródło: YouTube.com, Twitter.com

(Visited 77 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj