Janusz Korwin-Mikke słynący z kontrowersyjnych zachowań i wypowiedzi zażartował sobie z wszystkich wierzących w skuteczność maseczek.

Na swoim profilu na Twitterze opublikował krótkie wideo, na którym pokazał, w jaki sprytny sposób można jeść i pić z zasłoniętą buzią.

Lider Konfederacji pokazał widzom nietypowe nagranie, na którym rozwiązał problem związany z noszeniem maseczek. Pokazał, że da się pogodzić codzienne przyjemności z przykrym obowiązkiem.

Według wielu lekarzy i pandemicznych ekspertów wirus nie może nas zaatakować w czasie jedzenia obiadu. Wówczas maseczkę można zdjąć. Janusz Korwin-Mikke pokazał, że da się połączyć jedno z drugim.

Prawicowy polityk zabrał się do rzeczy i przy okazji zagiął wszystkich „maseczkowców”. Na filmiku widzimy, jak Korwin-Mikke założył na twarz dwie maseczki, które rozchylały się przy otwieraniu ust, umożliwiając mu jedzenie i picie.

Zobacz również: Donald Tusk wybrany na przewodniczącego PO. Oficjalne wyniki wyborów

Zobacz również: Uczestniczka Powstania Warszawskiego straciła cierpliwość: „Milcz chamie skończony!” [WIDEO]

Źródło: Twitter.com

(Visited 968 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Dziesiątki zdesperowanych pacjentów w Legionowie. Co miesiąc koczują przed kliniką. Tak wygląda NFZ w Polsce [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj