Strona główna Polska Hanna Lis broni filmu Latkowskiego: “Ci, którzy go lekceważą, są równie obrzydliwi, jak…”

Hanna Lis broni filmu Latkowskiego: “Ci, którzy go lekceważą, są równie obrzydliwi, jak…”

2 min read
0
1
1,270
Hanna Lis

Wczoraj wieczorem na antenie TVP1 odbyła się premiera filmu Latkowskiego „Nic się nie stało” o pedofilii wśród celebrytów. Film opowiada o wielu trudnych doświadczeniach młodych osób m.in. historię 14-letniej Anaid, która pięć lat temu popełniła samobójstwo.

— Ci, którzy lekceważą film Latkowskiego, są równie obrzydliwi, jak ci którzy udają, że nie widzieli „filmów Sekielskich” — powiedziała Hanna Lis.

W dokumencie mówi się m.in. o lokalach takich jak Zatoka Sztuki czy Dream Club. Bywały w nich ważne osoby świata showbiznesu, takie jak Adam Darski, Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra czy Natalia Siwiec. W filmie zabrał również głos prezydent Sopotu Jacek Karnowski, który nazwał Zatokę Sztuki „ku***widołkiem”, ponieważ stała się doskonałą przykrywką do działań pedofilskich.

Zobacz również: Hanna Lis ostro o Kaczyńskim: „To mentalny komuch”

Po emisji filmu wybuchła prawdziwa burza w mediach. Wiele osób zbagatelizowało zaprezentowane historie. W obronie dzieła” stanęła dziennikarka Hanna Lis, która powiedziała:

— Ci, którzy lekceważą film Latkowskiego, są równie obrzydliwi, jak ci którzy udają, że nie widzieli filmów Sekielskich. Oczywiście: prokuratura Ziobry zajmie się pedofilami z Zatoki Sztuki, a biskupów puści wolno, bo tak to działa w państwie Kaczyńskiego. Ale my bądźmy ludźmi — oceniła prezenterka.

źródło: dorzeczy.pl

Reakcja
1
Przeczytaj również:  Budka był gościem Trójki. Zaledwie po kilku minutach doszło do przerwania rozmowy
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Tomasz Lis nie kryje oburzenia ułaskawieniem Jana Śpiewaka: “Zła decyzja”

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił aktywistę Jana Śpiewaka, co nie spodobało się wielu osobo…