Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski przedstawił kolejną przerażającą wizję, która może wpłynąć na losy Polaków. Jackowski jest zdania, że Prawo i Sprawiedliwość będzie chciało wprowadzić stan wojenny. W trakcie swojej nowej wizji Jackowski stwierdził, że czekają nas bardzo istotne zmiany.

— Ten protest, który ma być w Warszawie, będzie dużym, poważnym protestem. Ten protest będzie miał swoje konsekwencje. Pokaże, jak rząd jest zdeterminowany, przynajmniej na ten czas, do nieustępliwości — podkreślił Krzysztof Jackowski.

To, co zobaczył wizjoner, wcale nie napawa optymizmem.

Kolejne restrykcje społeczne, problemy i ograniczenia.

— Cały czas, mam odczucie i to mówię wam o tym, że w planie, jako element awaryjny jest przygotowany element ogłoszenia jakiegoś stanu w Polsce. Wcale to nie musi być stan wyjątkowy, ale może to być stan alternatywny. Na tej zasadzie, że będzie można wprowadzać inne restrykcje, bardzo mocne. Zarazem nie będziemy mieli praw wynikających z wprowadzenia tej ustawy — opowiadał mężczyzna.

Zobacz również:

Krzysztof Jackowski odkrywa karty w temacie Szumowskiego: „Jestem na to wyczulony, rozwiązywałem wiele spraw kryminalnych”

Dodał, że prawdopodobnie będziemy mieli do czynienia z czymś przypominającym stan wojenny.

— Choć nie ma tu pewnika, iż zapowiadany stan, będzie faktycznie stanem wojennym, to jednak warto zwrócić uwagę, iż jasnowidz Krzysztof Jackowski widzi w tej sytuacji zwiększenie restrykcji społecznych. Już teraz, były one bardzo dotkliwe dla społeczeństwa, a jeśli mają zostać jeszcze bardziej zwiększone, to możemy mieć do czynienia z czymś w bardzo zbliżonym do stanu wojennego — zakończył Jackowski.

źródło: alaluna.pl

(Visited 838 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj