Hanna Lis nie kryła swojego niezadowolenia w związku z wycofaniem utworu Kazika z listy przebojów radiowej Trójki. Upust emocjom dała na profilu na Twitterze. Jakiś czas temu media obiegła informacja, że Kazik Staszewski skrytykował Kaczyńskiego w swoim nowym singlu „Twój ból jest lepszy niż mój”.

Utwór bardzo spodobał się słuchaczom oraz internautom i szybko znalazł się na pierwszym miejscu listy przebojów. Niestety informacja ta zniknęła ze strony rozgłośni. Coraz więcej znanych osób przyłączyło się do bojkotu Trójki, w tym dziennikarka Hanna Lis.

— Za komuny, stworzona przez mojego dziadka Stanisława Stampfla Trójka, była przestrzenią, w której wydrapywało się odrobinę wolności. Za PiS-u jest przestrzenią gwałcenia jej resztek. Zawsze to mówiłam: Kaczyński to mentalny komuch — napisała dziennikarka.

Celebryci i politycy nie kryją oburzenia nowymi standardami radiowej Trójki i podsumowują je jako komunistyczną cenzurę. Dla Hanny Lis cała afera ma charakter mocno osobisty, ponieważ jej dziadek Stanisław Stampfl stworzył Trójkę. Wielu internautów poparło postawę dziennikarki.

— Wielki szacunek dla dziadka, brawo pani Hanno — czytamy w komentarzach.

źródło: plotek.pl

(Visited 451 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Nie żyje Sylwia Kurzela. Dziennikarka i prezenterka Radia ESKA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj